Łukasz Szewczyk14.05.2018 (10:01)12 komentarzy

AXN kręci polski serial kryminalny "Znaki". Premiera jesienią 2018 roku

W maju, Sony Pictures Television (SPT) Networks Central Europe w Polsce, właściciel kanałów AXN, rozpocznie zdjęcia do nowego serialu Znaki. Na ekranie zobaczymy m.in. Andrzeja Konopkę, Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik oraz Helenę Englert
AXN grafika
W malowniczych plenerach Gór Sowich ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Serial to połączenie gatunków, kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.
- "Znaki" to kolejna, po "Zbrodni", "Rewirze" oraz "Ultraviolecie", lokalna produkcja Sony Pictures Television w Polsce. Jesteśmy otwarci na ciekawe projekty i eksperymenty, chcemy testować różne gatunki, a Znaki, serial crime mystery, idealnie wpasowuje się w tę strategię - powiedział John Rossiter, General Manager SPT CE. - Zamierzamy inwestować w kolejne oryginalne produkcje w tym regionie, szczególnie w Polsce - dodaje.

Serial wyreżyserują Jakub Miszczak i Marcin Ziębiński. Za scenariusz odpowiadają Błażej Przygodzki, Paulina Murawska, Wojciech Miłoszewski.

Premiera serialu zaplanowana jest na jesień 2018 roku.

Komentarze (1 - 10 z 12)

A co z "Ultravioletem"?
 5  
A co z "Ultravioletem"?
Faktycznie - "Ultraviolet" miał świeży scenariusz i zapewne miałby lepsze oceny gdyby nie fatalny...dzwięk. Tutaj wyszły elementarne braki niestety.warsztatowe.
Swoją drogą dające się obejrzeć polskie seriale stają się, od kilku już lat, domeną komercyjnych stacji. HBO, Sony, Canal+, a nawet Netflix inwestują w takie produkcje, które da się oglądać. W przeciwieństwie do rządowej propagandy, która serwuje albo gnioty urągające metodzie Stanisławskiego, albo na poziomie elektoratu (vide paździerzowo-groteskowe quasi-historyczne gnioty). Ale szansa, że jakikolwiek inteligentny scenarzysta, zdolny reżyser czy szanujący się aktor zagra w państwowych szczekaczkach są w tej chwili znikome.
 0  
rządowej propagandy, która serwuje albo gnioty urągające metodzie Stanisławskiego, albo na poziomie elektoratu (vide paździerzowo-groteskowe quasi-historyczne gnioty). Ale szansa, że jakikolwiek inteligentny scenarzysta, zdolny reżyser czy szanujący się aktor zagra w państwowych szczekaczkach są w tej chwili znikome.
@tati - i wszystko jasne...
Dzień bez obrażania konserwatywnych intelektualistów PiSowskich jest dniem straconym...
 0  
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 2017-10-22 20:46 na konkurencyjnym portalu napisał:
"Nie uda ci się, podszywaczu. Nic ci się nie uda. Nie musisz już podrygiwać, bo przegrałeś definitywnie. Od dziś piszę pod ZMIENNYM nickiem. Co to oznacza? 1. Nicka @Maciej konserwatywny już NIGDY nie będzie. 2. Żaden z moich zmiennych nicków nie powtórzy się więcej niż jeden raz, a każdy następny nick będzie zupełnie niepodobny do poprzedniego. 3. Nicki będą oryginalne i wyszukane, nigdy nie będą zawierały twoich ulubionych wyrazów "radomski", "hurtownia", "wentylator" czy "dmuchawa" (...) Pod różnymi nickami, a nie pod jednym stałym, nadal będę trwał i będę głosił swoje konserwatywne poglądy, a to jest najważniejsze!"


I zrobił to pod nickiem....
No zgadnijcie jakim?
BUM: "bielszy od Vizira" :D :D :D

Dzięki za rozbawienie :D :D :D Czekam, że matołB cię potępi za zmianę nicka :D :D :D
 2  
na konkurencyjnym portalu napisał:
Wszystko, co obiecywałem na konkurencyjnym portalu, nie musi być realizowane na tym. Obietnice na konkurencyjnym portalu zostały dotrzymane.


1. Nicka @Maciej konserwatywny już NIGDY nie będzie.
Nicka @Maciej konserwatywny miało nigdy nie być i już nigdy nie było. Była krótka przygoda ze zmiennymi nickami, potem wróciłem do stałego, ale to już nie był nick @Maciej konseratywny, tylko @Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych. Obietnica dotrzymana.

2. Żaden z moich zmiennych nicków nie powtórzy się więcej niż jeden raz,
Obietnica też dotrzymana. Nigdy na Wirtualnych nie użyłem po raz drugi nicka @Bielszy od Vizira. Tylko jeden raz go tam użyłem.

Na tym portalu jeszcze żadnych obietnic co do nicków nie składałem, więc będę pisał pod takimi nickami, pod jakimi mi się chce. Tyle w temacie.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 14.05.2018 (18:07:54)
 1  
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych naślinił na konkurencyjnym portalu 2017-10-26 13:52: "Hahahahaha, znowu leżę pod stołem i turlam się ze śmiechu!
Ty masz jakąś obsesję na punkcie Vizira!
Zmienność mojego nicka polega na tym, że każdy następny nick nie jest ani trochę podobny do poprzedniego. A u ciebie tylko ten Vizir i Vizir w nickach."

:D :D :D
 2  
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych napaplał na konkurencyjnym portalu 2017-11-02 08:31:
"Pozdrawiam tego, który czyści dmuchawy Vizirem i nie potrafi już podrygiwać, bo nie wie, jak pokonać mój zmienny nick, który za każdym razem jest oryginalny. Hahahahaha!"

Czy to się leczy? A może to już stan jak z kolankiem :D :D :D
 2  
"Hahahahaha, znowu leżę pod stołem i turlam się ze śmiechu!
Ty masz jakąś obsesję na punkcie Vizira!
Zmienność mojego nicka polega na tym, że każdy następny nick nie jest ani trochę podobny do poprzedniego. A u ciebie tylko ten Vizir i Vizir w nickach."

:D :D :D
Te słowa były skierowane do lewackiego podszywacza, który - mimo moich zmiennych nicków - próbował się pode mnie podszywać i kilka razy podpisywał się nickami zawierającymi wyraz "Vizir" (pamiętam m. in. takie nicki jak @Głupszy od Vizira, @Vizir ma wyższe IQ niż ja i inne takie). No, to go zdemaskowałem i zwróciłem uwagę, że każdy mój następny nick nie może być w niczym podobny do poprzedniego, a u niego ciągle tylko Vizir i Vizir w nickach.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 14.05.2018 (18:51:39)
 1  
Kończę. Z głupca mogę się pośmiać.
Choremu tylko współczuję :(
Więcej do komentowania tego newsa nie zajrzę.

Tyle w temacie (jak mawiają niepoprawnie piśdzielce) :D :D :D
 1  
W takim razie ja też kończę i więcej do tego artykułu nie zajrzę.
Sprostuję tylko, że nie jestem ani głupcem, ani chorym, tylko inteligentem.

Bez odbioru, bo i tak już żadnego komentarza pod tym artykułem nie odbiorę.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 14.05.2018 (18:59:56)
 0