Łukasz Szewczyk14.05.2018 (12:48)5 komentarzy

Polska edycja "World of Dance" jesienią w Polsacie. Startują castingi

Jesienią 2018 roku na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje taneczne widowisko telewizyjne "World of Dance". Profesjonalni soliści, duety i zespoły, które chciałyby wziąć udział w tym spektakularnym show mogą się już zgłaszać na casting.
World of Dance. Polska
"World of Dance" to światowy hit amerykańskiej stacji NBC, którego jurorką i producentką jest znana wszystkim aktorka, piosenkarka i tancerka Jennifer Lopez. To nie jest kolejny talent show. To spektakularne widowisko, zarówno dla widzów, jak i uczestników, które przenosi taniec w zupełnie inny, nowy wymiar.
Do rywalizacji w świecie tańca staną profesjonaliści, którzy stworzą zapierające dech w piersiach choreografie, jakich jeszcze nie było. Najlepsi tancerze z Polski i ze świata będą oceniani przez profesjonalne jury w trzech grupach wiekowych: juniorów, dorosłych i zespołów. Każdy z uczestników będzie miał szanse zdobyć maksymalną punktację w pięciu kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność.

"World of Dance" to szansa na pokazanie swoich umiejętności na największej telewizyjnej tanecznej scenie świata. Producenci programu czekają na zgłoszenia tancerek i tancerzy od 8 roku życia pod adresem www.wod.polsat.pl.

To już kolejna jesienna nowość w Polsacie. Kilka dni temu stacja zapowiedziała małżeński show "Cztery wesela i podróż".

Komentarze (1 - 5 z 5)

Jeśli Polsat skopie ten format, to Nina poprostu będzie musiała już odejść.
 2  
Jeśli Polsat skopie ten format, to Nina poprostu będzie musiała już odejść.
Ona jest niezatapialna jak jej odpowiednik z TVN, czyli Miszczak.
 2  
Nina i Miszczak ogłupiają Polaków od kilkunastu lat.
 2  
Kolejna żałosna próba wprowadzenia do ramówki "nowego" formatu.
 6  
Ona nie jest jak Miszczak. On współtworzył TVN a Nina tylko przyszła z TVP2 - to jednak jest różnica.
 1