Łukasz Szewczyk15.05.2018 (14:08)4 komentarze

Tomasz Jakubiak przechodzi do Food Network. Jesienią poprowadzi nowy program

Tomasz Jakubiak, do tej pory kojarzony z telewizją Kuchnia+, poprowadzi nowy program na antenie Food Network. Znany i lubiany kucharz dołączył do stacji, w której swoje programy mają już m.in. Magda Gessler, Robert Makłowicz oraz Katarzyna Meller.
Tomasz Jakubiak w Food Network
Tomasz Jakubiak to szef kuchni, który o jedzeniu opowiada jak nikt inny. W swoim nowym programie całkowicie skupi się na tym, co od wieków jest specjalnością polskiej kuchni, czyli na mięsie. W dzisiejszych czasach nie jest to już wyłącznie przysłowiowy "schabowy" czy "mielony". W menu Polaków pojawiają się także coraz odważniejsze połączenia smaków. Prowadzący pokaże widzom Food Network, jak w prosty sposób z mięsa i wędlin przygotować pyszne potrawy.
W każdym odcinku "Sztuki mięsa" Tomasz Jakubiak przyrządzi dwa autorskie dania i zaprezentuje inny rodzaj mięsa: wołowinę, wieprzowinę, drób, dziczyznę, ryby etc. Prowadzący wybierze się także poza kuchnię. Widzowie poznają lokalnych hodowców i przedsiębiorców, którzy z pasją opowiedzą, w czym tkwi sekret ich produktów.

Premiera programu "Sztuka mięsa" zaplanowana jest na jesień 2018 roku,

Komentarze (1 - 4 z 4)

A to zdrajca
 1  
nc -
 2  
Dobry news. Mając kiedyś nc lubiłem gościa posłuchać. Teraz będę znów miał możliwość.
 2  
Dobry news. Mając kiedyś nc lubiłem gościa posłuchać. Teraz będę znów miał możliwość.
to nie masz żadnego kanału z + ? To w jakiej sieci jesteś?
Kanały z + są akurat bardzo fajne i raczej niezbędne
 0  

Polecamy