Łukasz Szewczyk15.05.2018 (16:52)2 komentarze

"Przewodnik prawdziwych tropicieli" Adama Wajraka w Gazetą Wyborczą

W środę i czwartek (16 i 17 maja 2018 roku) z Gazetą Wyborczą będzie można kupić "Przewodnik prawdziwych tropicieli" przygotowany przez dziennikarza i obrońcę Puszczy Białowieskiej Adama Wajraka.
"Przewodnik prawdziwych tropicieli" Adama Wajraka
W dwuczęściowym przewodniku, składającym się z części Wiosna i Lato opisane są miejsca, w których można spotkać np. łosia, bobra, borsuka czy jeża. Czytelnicy znajdą w wydaniach nie tylko barwne opisy zwierząt i miejsc, ale również praktyczne porady, jak podglądać opisane zwierzęta, by ich nie spłoszyć bądź nie narazić się na ich atak. Cały przewodnik ilustrowany jest pięknymi zdjęciami zrobionymi przez autora.
W części 1. - Wiosna znajdą się następujące tematy: m.in. gdzie szukać bobrów, dlaczego czajki znikają, a także informacje o ropuchach, szpakach i puszczykach, Natomiast część 2. - Lato przedstawia m.in. świstaki, jeże i bociany, a także plażę, czyli prawdziwy tłok w każdej skali.

Cena Gazety Wyborczej z każdą częścią "Przewodnika prawdziwych tropicieli" wyniesie 3,99 zł.

Wydanie "Gazety Wyborczej" z "Przewodnikiem prawdziwych tropicieli" wspiera kampania w telewizji (TVN, Polsat, stacje tematyczne) i w radiu (RMF Classic, Pogoda, Meloradio, Chilli Zet), a także autopromocja. Kreacje przygotował Dział promocji "Gazety Wyborczej".

Komentarze (1 - 2 z 2)

kiedy przewodnik "Jak zarobic kase na opluwaniu pisiorów ? "
 0  
Czy któryś dyrektor z polskich szpitali przywiezie mi osobiście kule do domu, bo mnie kolano boli?
 1