Łukasz Szewczyk16.05.2018 (18:05)1 komentarz

Prequel kultowej "Teorii wielkiego podrywu". Serial "Młody Sheldon" w HBO GO i HBO3 (wideo)

Od czerwca w HBO GO, a od lipca w HBO3, będzie można oglądać nowy serial "Młody Sheldon". Produkcja przedstawia perypetie dorastającego Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu". Dziewięcioletni Sheldon, będąc wybitnym umysłem ścisłym, rozpoczyna naukę w szkole średniej.
"Młody Sheldon"
"Młody Sheldon" (Young Sheldon) to prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" autorstwa twórców pierwowzoru - Chucka Lorre'a oraz Stevena Molaro. Jest to historia dziewięcioletniego Sheldona Coopera (Iain Armitage), który jest niezwykle utalentowanym, bardzo bystrym, ale także dość bezbronnym i naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe - w świecie, w którym królują sport i kościół, bycie matematycznym geniuszem zdaje się jeszcze bardziej komplikować i tak trudny czas dorastania. Cała rodzina Cooperów też nie ma lekkiego życia z młodym Sheldonem. Będący szkolnym trenerem ojciec chłopca, George (Lance Barber), często nie jest w stanie nadążyć za synem, a jego kochająca matka Mary (Zoe Perry) stara się zaakceptować małego geniusza i chronić go przed niezrozumieniem i małomiasteczkową społecznością. Rodzeństwo Sheldona też nie ma łatwo, a zwłaszcza starszy brat Georgie (Montana Jordan), który ma problem z zaakceptowaniem faktu, że chodzi do jednej klasy ze swoim młodszym, dziewięcioletnim bratem. Tylko siostra bliźniaczka Missy (Raegen Revord), chociaż bywa o niego zazdrosna, jest jedyną osobą, która może powiedzieć mu prawdę.
W tytułową rolę młodego Sheldona wcielił się Iain Armitage. W produkcji występują także Zoe Perry, Lance Barber, Annie Potts, Montana Jordan oraz Raegen Revord. Gościnnie pojawi się również wielka gwiazda "Teorii wielkiego podrywu" - Jim Parsons. Produkcja powstała w wyniku dalszej z współpracy twórców "Teorii wielkiego podrywu" - Chucka Lorre'a oraz Stevena Molaro. Za produkcję opowiadają Chuck Lorre Productions, Inc. we współpracy z Warner Bros. Television.


Cały sezon serialu Młody Sheldon, składający się z 22 półgodzinnych odcinków. Produkcja będzie dostępna w HBO GO od 1 czerwca 2018 roku. Serial będzie emitowany od 15 lipca na antenie HBO3.

Drugi sezon serialu planowany jest na jesień 2018 roku.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Dla fanów Sheldona to pozycja obowiązkowa ;]
 2