Łukasz Szewczyk18.05.2018 (16:00)5 komentarzy

Gala Ekstraklasy na żywo w Canal+. Prowadzi Krzysztof Marciniak

W ten weekend poznamy mistrza Polski, a także komplet spadkowiczów. Natomiast w poniedziałek podczas Gali Ekstraklasy dowiemy się którzy piłkarze oraz trener zdobyli nagrody za sezon 2017/18. Transmisja gali na antenie Canal+.
Nominowanych do nagród piłkarzy i trenerów wybrała 15-osobowa kapituła. Dziennikarze, piłkarscy eksperci oraz przedstawiciele Ekstraklasy S.A. i Ekstraklasy Live Park nominowali po trzy osoby w następujących kategoriach: Bramkarz Sezonu, Obrońca Sezonu, Pomocnik Sezonu, Napastnik Sezonu, Odkrycie Sezonu oraz Trener Sezonu. Inaczej niż w latach ubiegłych to również członkowie kapituły w tajnym głosowaniu wybrali zwycięzców powyższych kategorii. Kapituła dokonała także wyboru pięciu zawodników nominowanych do nagrody dla Piłkarza Sezonu. O tym, kto nim zostanie decydują, tak jak dotychczas, wszyscy zawodnicy LOTTO Ekstraklasy.
Podczas Gali Ekstraklasy wręczona będzie także nagroda dla Turbokozaka sezonu. Uhonorowani zostaną również najlepsi piłkarze poszczególnych dekad w Galerii Sław Ekstraklasy.

Transmisja Gali LOTTO Ekstraklasy w poniedziałek (21 maja 2018 roku) od godz. 20.00 na antenie Canal+. Galę poprowadzi Krzysztof Marciniak, w studiu zobaczymy Darię Kabałę-Malarz oraz Grzegorza Mielcarskiego, a rozmowy z gośćmi przeprowadzą Paulina Czarnota-Bojarska i Filip Surma.

Komentarze (1 - 5 z 5)

a co dzieje się z duetem Twarowski & Smokowski? od czasu opuszczenia Canal+ zrobiło się cicho i jakby zanikneli. pozdroo
 7  
Zniknęli bo maja jeszcze zakaz pracy u konkurencji
 7  
A nadworny oszołom gdzie? Zaraz przybiegnie z horrorem o 60 zł :P
 3  
gala ekstraklasy w anal+
MójKutasSmakujeNajlepiej 21.05.2018 (12:07:29)
 1  
Czegoś takiego to może być tylko Gala Pseudoklasy
 0