Łukasz Szewczyk21.05.2018 (15:32)4 komentarze

Konrad Piasecki odchodzi z Radia Zet. Zastąpi Rymanowskiego w TVN24. Codzienne pasmo i weekendowe debaty

Zmiany w informacyjnej telewizji TVN24. Do stacji przechodzi Konrad Piasecki, który zastąpi Bogdana Rymanowskiego. Od jesieni poprowadzi nowe pasmo codzienne oraz niedzielne debaty polityczne.
Konrad Piasecki
Konrad Piasecki odchodzi z Radia Zet. "Coś się kończy Coś się zaczyna Dziękuję za słowa wsparcia i wiary w mą skromną osobę :) Do usłyszenia. Choć coraz bardziej do zobaczenia" - napisał na Twitterze dziennikarz.
Piasecki zastąpi Bogdana Rymanowskiego w TVN24, który po 17 latach odchodzi ze stacji. W TVN24 prowadził m.in. poranne rozmowy "Jeden na jeden" oraz niedzielną "Kawę na ławę".

- Za tych 17 lat należą się Bogdanowi podziękowania za to, że wspólnie udało się nam zbudować stację, w której było i jest miejsce na pluralizm poglądów i opinii. Mam nadzieję, że gdziekolwiek będzie pracował w przyszłości, będzie miał swobodę działania i godne siebie miejsce - komentuje Adam Pieczyński, szef pionu informacji TVN.

Od września 2018 roku Konrad Piasecki na antenie TVN24 będzie prowadził codzienne poranne programy publicystyczne, a także weekendowe debaty polityczne.

- Widzowie TVN24 znają Konrada i z pewnością przyjmą go z sympatią na antenie w większym niż dotychczas wymiarze - powiedział Michał Samul, zastępca dyr. pionu informacji TVN.

Przypomnijmy, że Konrad Piasecki z TVN24 współpracuje od 2008 roku. Do tej pory był jedynie gospodarzem piątkowego programu "Piaskiem po oczach". Z Radiem Zet związany był od 2016 roku, do którego przeszedł po wielu latach pracy w RMF FM (od 1994 roku).

Komentarze (1 - 4 z 4)

Aż dziwne że pracował tylko dwa lata...... coś w radiu Zet jednak nie gra .......ale teraz przejdzie do swoich i bedzie krakał tak jak Oni......
 1  
Teraz to dopiero będzie się sypało piachem po oczach!! ;D

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 1  
JohnyB kim ty jesteś cwaniaczku z pod ciemnej gwiazdy ? Z przyjemnością zrobię kupę na twoją twarz
 1  
To wierny sługa swojego naczelnika. Wszyscy tam są chorzy.... na kolana
 3