Łukasz Szewczyk22.05.2018 (12:37)brak komentarzy

"Czas na taniec". Nowy program TeleTOON+ dla fanów muzyki i tańca

Młodzieżowa telewizja TeleTOON+ przygotowała autorski program dla fanów muzyki i tańca - "Czas na taniec". Program spełnia dziecięce marzenia o zaprezentowaniu własnej choreografii w telewizji na oczach setek tysięcy widzów.
"Czas na taniec"
W każdym odcinku "Czas na taniec" drużyna składająca się z trzech nastolatek wykona nowoczesny układ taneczny do jednego ze znanych utworów, m.in. Margaret, Maroon 5 czy Drake'a. Każdy odcinek to inny muzyczny hit i zupełnie nowa choreografia. Widzowie, naśladując kroki tancerek, będą mogli nauczyć się układów tanecznych nie wychodząc z domu. Na zakończenie każdego odcinka zostaną pokazane nagrania z choreografiami widzów teleTOON+.
Od poniedziałku (28 maja 2018 roku) na stronie czasnataniec.teletoonplus.pl dzieci mogą dodawać filmiki z układami tanecznymi własnego autorstwa. Spośród nagrań, które zdobędą najwięcej głosów internautów, jury wybierze te, które zostaną zaprezentowane w programie "Czas na taniec". To niepowtarzalna szansa dla młodych tancerzy, żeby pochwalić się swoimi umiejętnościami na antenie teleTOON+ przed szeroką widownią.

Program "Czas na taniec" zachęca dzieci do aktywnego spędzania czasu oraz nauki ruchów i sekwencji tanecznych. Premierowe odcinki będzie można zobaczyć od 25 czerwca na antenie teleTOON+.