Łukasz Szewczyk22.05.2018 (16:33)1 komentarz

Marta Czerkies z nowym programem "Kupione i co dalej?" w Domo+

Formalności, odbiór kluczy, a potem pierwsze wejście do wyczekiwanego, jeszcze pustego domu. Mieszkanie kupione, ale co dalej? Z pomocą przychodzi Marta Czerkies, prowadząca nowy program w Domo+.
Marta Czerkies w "Kupione i co dalej?”
Wszelkie dane wskazują, że Polacy chętnie kupują mieszkania w stanie deweloperskim, czyli surowym. Oznacza to, że sam zakup jest dopiero początkiem drogi do stworzenia przytulnego domu. Przed nabywcami, często młodymi i niedoświadczonymi, jeszcze cały proces wykańczania i urządzania. Często wtedy okazuje się, że koszty wnętrza naszych marzeń znacznie przekraczają zaplanowany budżet. Z czego w takim wypadku zrezygnować? A może warto poszukać dodatkowych środków? I przede wszystkim - jak wybrać odpowiednią ekipę remontową?

Prowadząca program architekt Marta Czerkies, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, pomoże zweryfikować i zaplanować budżet remontowy, a także poradzi, jak uniknąć niespodzianek, które czekają na nowych właścicieli mieszkań bądź domów. Seria to kompendium podstawowej wiedzy uzupełnione o praktyczne porady. Widzowie zobaczą cały proces urządzania od projektowania, przez szukanie najodpowiedniejszych rozwiązań, aż po wykończenie.
Premierowe odcinki programu "Kupione i co dalej?" w soboty o godz. 18.00 (od 19 maja 2018 roku) na antenie Domo+.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Przepraszam, bo wnętrza projektowane prze Pania są fajne w większości (choć Pani ma lekką manierę), ale powaliły mnie uwagi, że mieszkanie 56 m2 jest małe. Dla młodych ludzi? Jakie pierwsze? Sorry, rozumiem, że Pani ma apartament przynajmniej 200 m2. Proszę się pochwalic. Pozdrawiam.
 0