Łukasz Szewczyk23.05.2018 (14:36)1 komentarz

Drugi sezon "SIX" premierowo w HBO GO, od lipca w HBO (wideo)

Jeszcze w maju 2018 roku na platformie HBO Go zadebiutuje drugi sezon serialu "SIX" - produkcji inspirowanej działaniami jednej z najbardziej elitarnych amerykańskich jednostek wojskowych SEAL Team Six
Plakat drugiego sezonu serialu "Six"
"SIX" to opowieść o nowoczesnym i świetnie wyszkolonym oddziale żołnierzy do zadań specjalnych, którzy podejmują się niebezpiecznych i wymagających zadań. Jednym z poprzednich była misja, w trakcie której jednostka podjęła się odszukania i wyeliminowania groźnego szefa afgańskich talibów. W drugim sezonie serialu oddział specjalny wyrusza na kolejną misję, tym razem biorąc na cel siatkę terrorystyczną, która jest odpowiedzialna za śmierć ich kolegi i przełożonego "Ripa". Łącząc siły z Giną Cline (Olivia Munn) - przebiegłą i bezwzględną agentką CIA, razem podejmują działania na terenie Europy Wschodniej.
Autorami scenariusza są ojciec i syn - nominowany do Oscara scenarzysta William Broyles oraz weteran wojennych operacji specjalnych, David Broyles. Scenariusz produkcji zainspirowany został prawdziwymi historiami oddziału SEAL Team Six, które pokazują, jak skomplikowane jest ich życie zawodowe i prywatne, a także jak trudne decyzje dotyczące życia i śmierci muszą często podejmować.

W rolach głównych ponownie wystąpili: Barry Sloane, Kyle Schmid, Juan Pablo Raba, Edwin Hodge, Jaylen Moore, Brianne Davis oraz Nadine Velazquez. Do obsady w drugim sezonie dołączyli: Olivia Munn, Eric Ladin, Nikolai Nikolaeff oraz gościnnie Erik Palladino.

Serial wyprodukowany został przez A+E Studios.

Plakat drugiego sezonu serialu "Six"

Drugi sezon serialu "SIX" składać się będzie z jedenastu odcinków. Premiera pilota nowego sezonu serialu odbędzie się w HBO GO już 29 maja, dzień po światowej premierze. Drugi odcinek zadebiutuje 31 maja w HBO GO, a kolejny odcinek odcinki będą pojawiały się w serwisie co wtorek. Na antenie HBO premiera pierwszego odcinka zaplanowana została na 6 lipca.

Komentarze (1 - 1 z 1)

A na AXN jest samo Seal Tim bez Six
 1