Łukasz Szewczyk23.05.2018 (15:48)20

"Kuba Wojewódzki" wiosną mocnym liderem TVN. Hitem odcinek z Kabaretem Młodych Panów

Telewizyjny talk-show Kuby Wojewódzkiego wiosną 2018 roku notuje wzrost oglądalności w ujęciu rocznym, a podczas jego emisji telewizja TVN ponownie znacznie wygrywa konkurencją. Hitem sezonu był odcinek z udziałem Darii Ładochy i Kabaretu Młodych Panów.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 20)

"W minionym sezonie, największą popularnością cieszył się odcinek (...) Daria Ładocha i Kabaret Młodych Panów. Drugim pod względem popularności (...) Marta Wiśniewska i Tomasz Oświeciński. Natomiast trzecie miejsce (...) z Julia Kamińska i Mikołaj Roznerski"

... cyrkowe gadki-szmatki z cyrkowymi celebrytami.
 6  
Miszczak jest kontent z wyników?
 4  
@artur2 lepsze gadki z Cejrowskim i Pietrzakiem w Dezinfo?
 8  
A czemu ten ksenofob i rasista nie siedzi jeszcze w psychiatryku albo za kratkami
 0  
Nie oglądam kupy i stacji promujących układy okrągłego stołu  oraz propagandy totalnej.
 3  
Propagandę to masz na kanałach tv 1,tv 2
 2  
Propagandę to masz na kanałach tv 1,tv 2
Tyle tylko, że na kanałach TVP jest propaganda wartości konserwatywnych, co powinno się jednak chwalić. I nie boi się mówić prawdy o dobrych uczynkach PiS-u oraz grzechach oPOzycji.

A co propaguje TVN? Oczywiście LEWACTWO!
Lewactwo, które jest szkodliwe dla naszej religii, naszego patriotyzmu, naszej polskiej racji stanu. Kreowanie fikcyjnej rzeczywistości w "Faktach" i propagowanie lewackiej ideologii w wielu innych programach - oto cały TVN i nic tego nie zmieni! Konserwatywna inteligencja brzydzi się tą telewizją, bo nic nie oferuje dla inteligencji.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 24.05.2018 (6:19:12)
 1  
Propagowane "prawactwo" i wartości patriotyczne i konserwatywne są widoczne na ulicach 11 listopada, a ostatnio na stadionach podczas burd i demolek.
To jest ta prawdziwa "inteligencja" prawactwa i zaplecze polityczne PISu, które politycy PIS wychwalają pod niebiosa jak prawdziwych patriotów.

Co do fikcyjnej rzeczywistości:
- mamy zestawienie wypowiedzi w Wiadomościach nadwyżki budżetowej, świetnego stanu gospodarki z brakiem kasy dla najbardziej potrzebujących, czyli niepełnosprawnych
- wycinanie serduszek z kurtek
- pokazywanie zdjęć protestujących lekarzy z misji humanitarnych, opatrywanych komentarzem że jeżdżą na luksusowe wakacje
- szkalowanie fundacji non profit, co trafnie podsumował minister Gliński "państwo powariowali", "dom wariatów"

I tak można bez końca
I tyle w temacie.
 1  
[quote|955329=Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych] I nie boi się mówić prawdy o dobrych uczynkach PiS-u oraz grzechach oPOzycji.[quote]

No to rzeczywiście TVP wykazuje się przeogromną odwagą. Nie boi się chwalić władzy ani krytykować opozycji! Ani nie boi się brać za to sowitych wynagrodzeń. Piloci Dywizjonu 303 to przy TVPis tchórzliwe szczurki.
 2  
Wszystko, co robi PiS, robi dla dobra Polski i patriotycznie nastawionych Polaków. Nawet jeśli komuś jakieś działania PiS-u wydają się nie w porządku, tylko wam się tak wydaje. Wszystko to ma swój ukryty, głębszy sens i w ostatecznym rozrachnku wyjdzie na dobre dla ojczyzny.

Tyle w temacie i kończę pisanie komentarzy pod tym artykułem, bo merytorycznie już napisałem co trzeba i wystarczy. Zaczynają się próby "nawrócenia" mnie przeciwko PiS-owi, ale to nie przejdzie. Trwam i będę trwał przy swoich konserwatywnych, proPiSowskich poglądach, bo są to SŁUSZNE poglądy!

BEZ ODBIORU, bo i tak tu już nie zajrzę i niczego nie odbiorę.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 24.05.2018 (9:24:41)
 0