Łukasz Szewczyk23.05.2018 (16:57)19 komentarzy

Mistrzowskie promocje w UPC. Pakiety Happy Home z multiroom i Eleven Sports

Sieć UPC Polska przygotowała specjalną ofertę Happy Home na mistrzostwa świata w piłce nożnej, nie tylko dla fanów futbolu.
Mistrzowska oferta UPC
Jak informuje UPC Polska, nowa oferta Happy Home, której hasło brzmi "W Twoim domu wszyscy wygrywają", skierowana jest zarówno fanów piłki nożnej, jak i tych, którzy w czasie rozgrywek wolą obejrzeć film, serial lub inne sportowe rywalizacje. Klienci znajdą w niej światłowodowy internet o prędkości do 120 Mb/s, telewizję cyfrową z nagrywarką i multiroom oraz sportową paczkę, która w nowej ofercie będzie aż trzy razy tańsza niż cennikowa wartość zawartych w niej produktów

Mistrzowska oferta od UPC
Mistrzowskie pakiety Happy Home to przede wszystkim telewizja cyfrowa nowej generacji Horizon. Dzięki aplikacji Horizon GO na telewizory, komputery oraz urządzenia mobilne, każdy może oglądać ulubione treści na dowolnym ekranie w domu i poza nim. Z kolei Replay TV umożliwia dostęp do programów do 7 dni od ich emisji. Usługa Multiroom HD daje natomiast możliwość swobodnego wyboru programów i oglądania ich na dwóch telewizorach w domu. Częścią oferty jest także pakiet kanałów Eleven Sports. Oferta to również internet oparty na światłowodzie do 120 Mb/s.
Nowy pakiet stworzony został z myślą o nowych i obecnych klientach UPC. Można go zamawiać do końca lipca. Cena całego pakietu zaczyna się od 59 zł miesięcznie.

Każdy, kto skorzysta z oferty ze zobowiązaniem na 24 miesiące, otrzyma voucher, umożliwiający zakup telewizora Samsung nawet z 10% zniżką. Kupon upoważnia do zakupu telewizora 32'', 49'', 55'' lub 65'' w sklepie internetowym Samsunga z darmową dostawą do domu, również w ratach 0%.

Komentarze (1 - 10 z 19)

Wszystko fajnie, tylko ceny za CANAL+ w UPC to wciąż koszmar!!!!
 25  
Nie mówiąc o cały czas psującym się dekoderze Horizon.
 15  
Wszystko fajnie, tylko ceny za CANAL+ w UPC to wciąż koszmar!!!!
Mistrzowski... koszmar ;)
 16  
A ja właśnie wypowiadam umowę... Marne tnące się dekodery, brak 4K, masa braków w ofercie tv (brak m.in. 13Ulica, SciFi, AMC, Bollywood, VH1 Classic, 2×2 tv, Polsat Doku, Epic Drama, DocuBox, FightBox, Eleven Sports 4, Canal+Now, VH1 Classic, ani jednego kanału XXX w HD) i do tego drożyzna... !
 11  
Nigdzie nie ma wszystkich kanałów!
 3  
@088AA, fakt ale trzeba też powiedzieć że nigdzie nie ma takiej padaki jak w UPC pod względem oferty filmowej - bez wykupowania kanałów premium zostają właściwie tylko kiepskie Ale Kino+ i Sundance Channel za to jest cała sieczka kanałów śmieciowych. Przydałby się w ofercie AMC HD, BOLLYWOOD HD czy SCI FI HD.
 7  
Specjalna oferta na mistrzostwa w kopanej to by był SPRAWNY I DZIAŁAJĄCY dekoder 4K i kanały TVP 4K oraz Canal+ 4K.
Tymczasem w UPC nadal średniowiecze...
 23  
Przecież ReplayTV i tak nie działa. Niby obejmuje TVP 1 a nawet " Jakiej to melodii" nie mogę cofnąć...
 8  
widać UPC potrafi ,POLSAT CYFROWY POTRAFI odkodować a multimedia polska nie .
 9  
Mam zamiar przedłużyć ofertę upc i mam mediabox z nagrywarką co sądzicie o dekodera horizon ?
 14