Łukasz Szewczyk24.05.2018 (14:00)9 komentarzy

Magazyn Well zawieszony. Dorota Wellman rezygnuje

Wydawnictwo Bauer zawiesza wydawanie magazynu Well.
Well - nr 1/2017
Well - nr 1/2017
Ostatnie wydanie magazynu Well przy współpracy z jego redaktor kreatywną Dorotą Wellman zostanie wprowadzone na rynek w dniu 6 czerwca 2018 i pozostanie w sprzedaży do końca lipca.
Dorota Wellman zdecydowała się zakończyć współpracę z Wydawnictwem Bauer, wydawcą magazynu WELL z powodu rosnącej liczby swych zawodowych zobowiązań.

- Dziękujemy pani Wellman za współpracę i kreatywność. Wydawnictwo Bauer, mając na uwadze potencjał, jaki widzi w tym tytule, nie wyklucza włączenia WELLa w strategię rozwoju magazynów profilowanych i tematycznych powiązanych z miesięcznikiem Twój Styl ( Twój Styl Man, Twój Styl Pyszne) , realizowaną z sukcesem od kilku lat - mówi Monika Krokiewicz, członek Zarządu i wydawca pism kobiecych.

Komentarze (1 - 9 z 9)

ale co mogło pójść nie tak przecież magazyn prowadziła młoda, szczupła elokwentna i wykształcona kobieta... a nie chwila przecież to babochłop Wellman z IQ niższym od tostera.
 1  
Oj coś mi się wydaje,że Baure wciska niezły bajer.. ;D Wszystko cudnie, ale zawieszamy.. Dziękujemy za współpracę... yhyyyy ;D

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 8  
A prawda jest taka, że pismo bez plotek i horoskopów, w którym znajduje się wartościową treść i które sprzedaje się za dobrze jest zagrożeniem dla całego pozostałego syfu wydawanego przez Bauer.
 5  
taaa...i te teorie spiskowe, normalnie nie ma w życiu ciekawszych rzeczy, tylko zajmowanie się takimi pierdołami. Smutne takie życie...
 1  
Prasa drukowana odchodzi do lamusa i to jest zdrowy kierunek rozwoju cywilizacji. Przede wszystkim proekologiczny, bo nie trzeba niszczyć drzew, żeby wyprodukować tony papieru dla tych pism. Ten sam kontent, który był w prasie drukowanej, może być udostępniany w internecie, a ludzie będą czytali ten kontent na swoich smartfonach, tabletach, laptopach czy telewizorach SMART.
 4  
hahahahahahahahahaha
 5  
Kolejny periodyk dla nikogo toteż nikt go nie kupował.
 7  
Nie dziwota potworek bez szyi na okładce odstrasza skutecznie od zakupu.
 5  
Wellman to najgłupsza, najbardziej pusta, prymitywna i najbrzydsza baba w Polsce. Nie znam nikogo gorszego od tego grubego monstrum, bo kobietą trudno ją nazwać. Od kiedy zaczęła brać udział w reklamie T-Mobile, ja w te pędy przeszedłem do Orange.
 3