Łukasz Szewczyk24.05.2018 (23:48)62

Polsat przejmuje Eleven Sports. "Wzmocnimy ofertę, więcej możliwości"

Telewizja Polsat nabędzie znaczące udziały w polskiej spółce Eleven Sports Network, nadawcy telewizyjnych kanałów Eleven Sports, stając się jej strategicznym partnerem w Polsce. Zyskają widzowie, bo jak zapewniają strony, transakcja ma wzmocnić ofertę programową stacji.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 62)

To się porobiło...
Rynek sportowy w Polsce przypomina kaszkę z mleczkiem.
 31  
To w końcu Eleven ustawia się z nc+ (prawa do ligi hiszpanskiej czy bundesligi), TVP (prawa do ligi polskiej) czy Polsatem?
XDDDD
 49  
Polsat przejmuje Netię a teraz udziałowcem w Eleven Sports co z tego wyniknie ... czas pokaże
 22  
Taa i wcześniej Polsat nabył kanały od ZPR jak m.in.Eska Tv,Nowa TV, Fokus TV.
Może być tak że nie które prawa które ma Eleven będą tylko w NC +.
 2  
Moim zdaniem to przejęcie Eleven w połowie przez Polsat to jest po to żeby zaorać c+, co zresztą im się to udało. Moimi zdaniem, dzisiaj c+ przerżnął walkę o nowe prawa do Ekstraklasy i Premier League. Pewnie niektóre, prawa,będą w Polsacie,się też wzmocni się programowo Eleven. Pewnie będzie też wymiana komentatorów. Może też będą jakieś mecze LM lub LE. Kanały Eleven teraz wylecą z hukiem z nc+,i będą na transporterach cyfrowego Polsatu.Solorz nie po to wydawał grube miliony, żeby teraz to było też w nc+. Także dzisiaj nc+ razem z c+ zostali zaorani w prawach TV i kanałach Eleven na nc+.
 3  
i gitarka,jeszcze niech poprawią internet bo muli.....
 11  
"Wprowadzą jakość Super HD" :-D haha
 32  
Baju baju... Spij już ...
 1  
Ciekawie będzie teraz wyglądała sytuacja z podzielonymi prawami co Bundesligi czy ligi hiszpańskiej między nc+ a Eleven. Jakoś mi się nie chce wierzyć by Eleveny będąc kanałami Polsatu nie pokazywały wszystkich meczy z tych lig (zależy oczywiście jak te umowy są zrobione). Jednak bardzo duże prawdopodobieństwo jest, że Eleveny (sory w zasadzie to już jakby Polsat Eleven Sports) przejmie prawa do naszej ligi (i ligi angielskiej?), a wtedy nc+ ma przerąbane. No chyba, że faktycznie wejdą w strategiczne partnerstwo z TVP (nasza liga, a może i angielska?), bo samo promowanie 4K to zdecydowanie za mało! No i porównajmy ceny za pakiety nc+ a Polsatu. Polsat może zabić nc+ raz cenami, a dwa prawami do lig piłkarskich, które w naszym kraju cieszą się jednak największym zainteresowaniem niż golfy czy inne sporty pokazywane w nc+. Polska jednak piłką nożną stoi!
 15  
Otwieram lodówkę a tam Polsat. Wyłącznie telewizje i idźcie z dziećmi na podwórko. Tam jest piłka!!!
 21