Łukasz Szewczyk24.05.2018 (23:48)62

Polsat przejmuje Eleven Sports. "Wzmocnimy ofertę, więcej możliwości"

Telewizja Polsat nabędzie znaczące udziały w polskiej spółce Eleven Sports Network, nadawcy telewizyjnych kanałów Eleven Sports, stając się jej strategicznym partnerem w Polsce. Zyskają widzowie, bo jak zapewniają strony, transakcja ma wzmocnić ofertę programową stacji.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 62)

masakra aby obejrzec caly sezon np La Liga bedzies zmusial miec 3 rozne platne pakiety np Polsat Premium, C+ Sport, Eleven - wyzyskać Klienta na maxa ile sie da takio jest cel, żal takie rzeczy to tylko w PL :-/
 12  
[quote|. Moimi zdaniem, dzisiaj c+ przerżnął walkę o nowe prawa do Premier League. Po.[/quote]

buahahhahahahahah, tyle w temacie nadworny kretynie na media2
 13  
Jeśli transakcja ma wzmocnić ofertę sportową, to zapowiada się ciekawie.
 18  
Cyfrowy Polsat spokojnie z finansuje zakup Eleven podnosząc ceny abonamentu znika konkurencja.
 7  
No to Polsat rozwali Eleven.
To raczej Polsat powinien się uczyć od Eleven.
 7  
Ciesze się z tego zakupu. Od lat Polsat stawiał na sport i zawsze miał ciekawą ofertę. Być może kiedyś doczekamy możliwości wyboru meczy tak jak ma to miejsce np. w Sky Sport.
 4  
Szkoda, że troszkę wcześniej, gdy kupowane były prawa do ligi hiszpańskiej. Wtedy pewnie nie doszłoby do podziału ich i Eleven wziąłby je pełne.
Ale i tak dobrze, że stacje przechodzą w ręce Polsatu i dzięki temu jest szansa, że do takich już podziałów z innymi prawami nie dojdzie.
Przy wsparciu Polsatu, Eleven może nabyć prawa do całej Premier League, bo co do Ekstraklasy, to mimo zapowiedzi, to trzeba być szalonym, żeby tyle wykładać za ten beznadziejny produkt. Niech nc+ go cały czas pompuje ze swoich środków. Wręcz pragnę tego, żeby nasza liga nigdy nie opuściła tej platformy!
 2  
Tylko żeby redaktorów nie pozmieniali na tych starych pryków z Polsatu, których nie da się oglądać. Nie po to kupowałem Eleven. Duża wiedza, talent i profesjonalizm - Ćwiąkała, Święcicki, Majak, Dumanowski, Kapica i inni. Nie wyobrażam sobie.
 13  
czyli jeszcze wiecej reklam na PS i Elevenach ... hahaha Brawo WY !!
 3  
Mimo poziomu, Ekstraklasa generuje wysoką oglądalność, więc pewnie TVP wystąpi o sublicencję do nc+.

Nie pozbędą się przedstawicieli Eleven, którzy opracowali strategię wygrywania przetargów na prawa do lig europejskich. Polsat wie, co robi, bo teraz będzie czerpał część zysków z tychże lig.
 15