Łukasz Szewczyk25.05.2018 (16:49)5 komentarzy

Nosowska, Miuosh i Smolik w premierowym koncercie TVP Kultura

TVP Kultura pokaże koncert gwiazd hip-hopu, rocka i muzyki elektronicznej m. in. Miuosha, Smolika, Nosowskiej, Roguckiego w towarzystwie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.
Koncert
Trzy lata po wspólnym występie z Radzimirem "Jimkiem" Dębskim, raper Miłosz "Miuosh" Borycki wraca do przepięknej sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach z Andrzejem Smolikiem, znanym kompozytorem i jednym z najważniejszych polskich producentów, który łączy minimalistyczną elektronikę z poetyckimi, akustycznymi brzmieniami.
Miuoshowi, Smolikowi i Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia towarzyszą na scenie zaproszeni goście: Katarzyna Nosowska, Piotr Rogucki, Natalia Grosiak z zespołu Micromusic, Kasia Kurzawska z grupy Sofa oraz brytyjski muzyk Kev Fox.

Autorem orkiestracji utworów Miuosha jest Jan Stokłosa - wiolonczelista, kompozytor mający na koncie współpracę m.in. z Teatrem Wielkim Operą Narodową oraz tak różnymi artystami, jak Catz `n Dogz i Warszawskie Combo Taneczne. Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia występuje w pięćdziesięcioosobowym składzie, pod batutą Alexandra Humali.

Premiera koncerty w sobotę (26 maja 2018 roku) o godz. 22.10 na antenie TVP Kultura.

Komentarze (1 - 5 z 5)

/Ciekawy portal aukcyjny na którym kupisz np Laptop za 20 zlotych

hoow-it.Tk

Polecam, póki co mało znany i łatwo cos zgarnąć :)
====================================
Ja wylicytowałem nowy Tv smart za 190zł
To masz pecha. Ja ten tv smart za 1 pln wylicytowałem.
 5  
Ambitny kontent na tym kanale bywa, ale niestety pomimo 2018 roku ten kanał wciąż nie doczekał się nadawania w HD. Co z tego, że kontent jest ambitny, skoro nie da się oglądać z powodu katastrofalnej jakości? Ludzie idą z postępem, kupują coraz większe telewizory, a kanały SD na dużych ekranach wyglądają koszmarnie. Na moim poprzednim, 60-calowym telewizorze Full HD kanały SD były już męczarnią dla oczu, a na obecnym 85-calowym 4K kanały SD to już jest rozpacz, a nie obraz. Niestety TVP Kultura to jest zacofany technologicznie kanał, który jest niekompatybilny ze współczesnymi telewizorami. Gdy prezesem TVP był Juliusz Braun, coś tam przebąkiwał o planach podniesienia Kultury do HD, ale na planach się skończyło. Jacek Kurski ani razu już na ten temat się nie zająknął, bo i po co? Liczy się ciemny lud, który chętniej będzie oglądał polityczną propagandę w TVP Info, niż ambitne koncerty czy dobre kino w TVP Kultura. Dlatego to TVP Info podniesiono do HD, a nie Kulturę. Szkoda!
Grzegorz Wandałowicz 25.05.2018 (21:09:20)
 11  
Liczy się ciemny lud, który chętniej będzie oglądał polityczną propagandę w TVP Info, niż ambitne koncerty czy dobre kino w TVP Kultura. Dlatego to TVP Info podniesiono do HD, a nie Kulturę. Szkoda!
Oglądam TVP Info i nie jestem ciemnym ludem. Jestem inteligentny.
TVP Info to nie jest polityczna propaganda. To jest wreszcie prawdomówny kanał. Nie boi się obnażać przykrej prawdy o oPOzycji (lewacy wymyślili na to określenie "paski grozy", ale niech sobie wymyślają co chcą), jak też mówi wszystko o dobrych uczynkach obecnej władzy, dzięki której Polska jest Polską.
TVP Info jest wartościowym kanałem informacyjnym dla inteligentnych, wymagających odbiorców, którzy nie żyją w zakłamanej rzeczywistości i potrafią odróżnić poprawne informacje od pseudoinformacyjnego chlewu w niektórych stacjach komercyjnych.

Zgodzę się, że czas najwyższy na nadawanie TVP Kultura w HD, ale nie zgadzam się z obrażaniem widzów TVP Info, bo to też są inteligentni widzowie, a nie ciemny lud! Ja oglądam zarówno Info, jak i Kulturę - w każdym z tych kanałów są ciekawe treści. Jeszcze TVP Historia jest kanałem godnym uwagi.

Dodam, że na moim telewizorze (42" LCD Panasonic) spokojnie da się oglądać Kulturę. Wiadomo, że jakość jest trochę gorsza od kanałów HD, ale na pewno nie jest to "rozpacz" czy "męczarnia dla oczu". Nie sprawdzałem, jak ten kanał wygląda na większych telewizorach.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 25.05.2018 (22:18:53)
 9  
Nie mam zaufania do żadnych kanałów informacyjnych w Polsce. Każdy propaguje swoją "rację stanu" i żaden nie jest w pełni obiektywny. A jeśli uważasz, że obecna władza ma wyłącznie dobre uczynki, a opozycja wyłącznie złe - cóż, twoja sprawa... Nie będę drążył tego tematu...

Telewizor 42" to jest zbyt mały telewizor jak na dzisiejsze czasy. Takie telewizory kupowało się 10 lat temu, ale dzisiaj 42" to jest śmiech na sali. Gdy zobaczysz, jak wygląda TVP Kultura (czy dowolny inny kanał SD) na telewizorach 60" i większych, wtedy pogadamy...
Grzegorz Wandałowicz 25.05.2018 (22:33:06)
 1  
Obecna władza ma wyłączbie dobre uczynki:
- przyznają sobie milionowe nagrody
- wycięli pół puszczy a drzewo sprzedali
- zarżnęli stadninę koni w Jonowie Podlaskim
- doją państwowe spółki na PFN
- zamówili obiecane przez Maciarewicza heliktopery
- ciągle dochodzą.... do prawdy
- poobasadzali wszystko co się dało swoimi misiewiczami
- radni pisowscy dorabiają miliony w państwowywch spółkach
- rozdają zgodnie w wolą Boga bogatym 500+ a nie mają na biednych niepełnosprawnych
- biją kobiety w sejmie, blokują dostęp do prysznicy, zabraniają okien otwierać, wychodzić na spacery. Wszystko zapewne w imię miłości bliźniego i przykazania Jezusa że wszystko co czynią najmniejszym braciom, jemu uczynili

W zasadzie mógłbym te dobre uczynki wymieniać jeszcze długo. Ale to wystarczająco pokazuje ile dobra zrobili dla Polski w 2 lata.
Maciej z Radomia popierający podłą zmianę 27.05.2018 (8:34:50)
 4