Łukasz Szewczyk25.05.2018 (17:02)1 komentarz

Polska premiera trzeciego sezonu "Krainy bezprawia" w czerwcu na AMC

Na antenę telewizji AMC powraca postapokaliptyczny serial sztuk walki "Kraina bezprawia".
"Kraina bezprawia"
W trzecim sezonie Sunny (Daniel Wu), który żyje w ukryciu, będzie starał się zapewnić byt swojemu nowo narodzonemu synowi, Henry'emu, osieroconemu przez matkę - Veil. Dopiero gdy Henry zapada na tajemniczą chorobę, Sunny postanawia połączyć siły z Bajie'im (Nick Frost) i powrócić do Krainy bezprawia, gdzie Wdowa (Emily Beecham) i baronowa Chau (Eleanor Matsuura) dalej zmagają się ze sobą w przedłużającej się wojnie, która zdestabilizowała cały region. Wdowa, która nie może już liczyć ani na pomoc Tildy (Ally Ioannides), ani Walda (Stephen Lang), musi połączyć siły z Lydią (Orla Brady) i Nathanielem Moonem (Sherman Augustus), niegdysiejszym Regentem, który wskutek starcia z Sunnym oraz Bajie'im stracił rękę w 2. sezonie. Dopiero kiedy tajemniczy przywódca Nomadów, znany jako Pilgrim (Babou Ceesay), przybędzie do Krainy bezprawia z misją przywrócenia potęgi Azry oraz zaprowadzenia nowej ery pokoju, dawni wrogowie będą musieli zawrzeć przymierze, by uchronić się przed zagrożeniem.
W obsadzie zobaczymy także Aramisa Knighta wcielającego się w postać M.K., Lorraine Toussaint w roli Cressidy, Ellę-Rae Smith jako Nix, Lewisa Tana w roli Gaiusa, a w postać Castora wcieli się Dean-Charles Chapman.

emisja premierowych odcinków trzeciego sezonu serialu "Kraina bezprawia" w poniedziałki o godz. 22.00 (od 18 czerwca 2018 roku) na antenie AMC.

"Kraina bezprawia" to serial produkcji AMC Studios. Producentami wykonawczymi, scenarzystami oraz twórcami serialu są Alfred Gough i Miles Millar (Smallville) oraz mający na swoim koncie nominacje do Oscara producenci Stacey Sher (Django) i Michael Shamberg (Contagion: Epidemia strachu) a także David Dobkin (Sędzia), Stephen Fung (Tai Chi Zero), Michael Taylor (Szpiedzy z Waszyngtonu) oraz Daniel Wu.

Komentarze (1 - 1 z 1)

"Into the Badlands" ?
Nawet nie wiedziałam, ze to ma jakiś polski tytuł.
 0