Łukasz Szewczyk26.05.2018 (13:03)15

Ponad 1,9 mln widzów "Milionerów" wiosną w TVN. Spadek oglądalności

Wiosną 2018 roku teleturniej "Milionerzy" na antenie TVN oglądało średnio ponad 1,9 mln widzów. Program notuje spadek oglądalności, a podczas jego emisji TVN przegrywa jedynie z popularnym serialem TVP2.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 15 z 15)

Obrzydliwa manipulacja! "GW": "W Sejmie szarpią Matki". Gazeta zarzuca Straży Marszałkowskiej brutalność
Jak wyglądał wczorajszy dzień w Sejmie według „Gazety Wyborczej”? Nie trudno się domyśleć. Szarpanina, agresywni strażnicy i przemoc wobec protestujących. Tymczasem sytuacja wyglądała zupełnie inaczej.„Gazeta Wyborcza” już na okładce epatuje zdjęciem protestujących w Sejmie kobiet i strażników. Do tego dopisek: „W Sejmie szarpią matki” daje efekt jednoznaczny - stosowanie przemocy. Do tego możemy przeczytać o molestowaniu i brutalnym zachowaniu - według „GW” to „dotykanie, szarpanie i deptanie po nogach”.Wygląda na to, że protestującym w Sejmie bardzo zależy na tym, żeby pokazać, że wobec nich stosowana jest przemoc, co jest nieprawdą. Cała wczorajsza hucpa rozegrała się przed kamerami. Mówienie o tym, żeby zrobić wszystko, by nikt z PiS nie wygrał w wyborach samorządowych, a potem dodawanie, że to nie jest protest polityczny, mówi samo za siebie. Protestujący przebywają w Sejmie tylko i wyłącznie na własne życzenie. Nikt ich stamtąd nie wyrzuca, ani nie przetrzymuje siłą. Nieprawdą jest również to, że nie mogą przychodzić do nich terapeuci. Mają zapewnioną wszelką pomoc medyczną, jak i rehabilitantów. Sejm dokłada również starań, żeby zapewnić protestującym wyżywienie, oraz godne warunki.Swoim zaangażowaniem w protest w Sejmie, „Gazeta Wyborcza” pokazuje, że można przekroczyć wszelkie granice. Wspieranie niepełnosprawnych, a potem popieranie zabijania nienarodzonych chorych dzieci to hipokryzja w czystej postaci.
Bijemy kobiety w sejmie. Te same które Mularczyk wprowadził do sejmu w 2014 roku i nad którymi pisiwcy się tak wówczas z troską pochylali.

Rządzący pokazują i w Pani Godek walkę o urodzenie niepełnospawnych, ale potem zdychaj z głodu, bo pieniędzy na Ciebie i rehabilotację nie ma.
Gedzie teraz jest Pani Godek?
Hipokryzja w czystej postaci.
Ciekawe, co te dwa wpisy mają wspólnego z tematyką tego artykułu i po co zostały akurat tutaj zamieszczone?
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 27.05.2018 (10:40:34)
 4  
Zawsze wiosną następuje spadek oglądalności, a jak jeszcze jest piękna wiosna jak w tym roku to spadek jest jeszcze większy.
 1  
Jak by dawali normalne pytania to oglądalność byłaby na poziomie...
Gdybyś obejrzał obecny sezon, to byś wiedział, że teraz są normalne, wiedzowe pytania.
 1  
Mówiłem, że będę się pod ciebie podszywał i cię kompromitował :D :D :D Tak trzymam i się nie poddaję :D :D :D
 2  
jak dla mnie jeden z lepszych,może i stary ale dalej ciekawy;)
 0