Łukasz Szewczyk26.05.2018 (14:18)brak komentarzy

"Będzie się działo". Specjalny koncert na Dzień Dziecka w Polsacie. Kto na scenie?

Telewizja Polsat wraz z Fundacją Polsat szykują niespodzianki dla najmłodszych w dniu ich święta. Jedną z nich jest koncert "Będzie się działo - Dzień Dziecka", który odbędzie się w Gdańsku. Transmisja na antenie telewizji Polsat. Kto na scenie?
"Będzie się działo". Specjalny koncert na Dzień Dziecka w Polsacie. Kto na scenie?
Na pierwszy weekend czerwca Telewizja Polsat oraz Fundacja Polsat przygotowały dla wszystkich dzieci z okazji ich święta wyjątkowy prezent. Na scenie na gdańskim Targu Węglowym wystąpią najpopularniejsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej, dzięki nim "będzie się działo". Bawić nas będą: Piersi z niezapomnianą "Bałkanicą", energetyczny Enej, Blue Cafe, który obchodzi w tym roku 20-lecie pracy artystycznej, a także Ewelina Lisowska, zespół Feel oraz Stefano Terazzino, Kasia Popowska, Lanberry i trio My3 znane z sobotnich programów Polsatu, czyli Julka, Natka i Gefi, które już za chwilę wydadzą swój drugi album zatytułowany "Podróż w czasie".
Artyści wykonają nie tylko swoje największe hity, ale również utwory, które przypominają im dzieciństwo. Na użytek koncertu gwiazdy podzieliły się prywatnymi fotografiami z albumów rodzinnych. Dla niektórych będzie to wzruszające, ale i zabawne doświadczenie zobaczyć swojego idola gdy był kilkuletnim dzieckiem.

Transmisja koncertu "Będzie się działo - Dzień Dziecka" w sobotę (2 czerwca 2018 roku) od godziny 20:00 na antenie telewizji Polsat. Koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz.

2 czerwca będzie również okazją, aby świętować rozbudowę Pomorskiego Ośrodka Terapii Laserowej im. Fundacji Polsat w Gdańsku. Jest to miejsce szczególne. Ośrodek powstał w 2013r. i zajmuje się leczeniem wrodzonych anomalii naczyniowych u dzieci, a także kompleksowym leczeniem blizn, zwłaszcza blizn pooparzeniowych. To najlepiej wyposażony ośrodek tego typu w Polsce. Fundacja Polsat przekazała na jego rozbudowę milion złotych, a w sumie w województwie pomorskim wsparła 55 szpitali i ośrodków przekazując ponad 4,7 mln zł.