Łukasz Szewczyk04.06.2018 (16:49)2 komentarze

"Nox. W śmiertelnej pułapce" i "Próba niewinności" - serialowe kryminały w Canal+

Intrygi, śledztwo i tajemnice do rozwiązania. "Nox. W śmiertelnej pułapce" i "Próba niewinności" to seriale, które w czerwcu debiutują na antenie Canal+. Obie produkcje pojawią się w polskiej telewizji po raz pierwszy.
Kryminalny serial w Canal+
Gwiazdy francuskiego kina - Nathalie Baye, Maiwenn i Malik Zidi - w trzymającym w napięciu serialu kryminalnym "Nox. W śmiertelnej pułapce" ("Nox"), wprowadzą widzów w wątek zagadki policyjnej. Główna oś fabularna produkcji to mrożąca krew w żyłach podróż w głąb Paryża w poszukiwaniu młodej porucznik - Julie Susini (Maîwenn). Kiedy dziewczyna znika bez śladu w podziemiach Paryża, jej matka, Catherine Suzini (Nathalie Baye), jest przekonana, że tylko ona może ją znaleźć. Jako emerytowany policjant z dużym doświadczeniem ma wielką nadzieję, że to właśnie jej się to uda. Z pomocą przychodzi też mundurowy Raphael Berger (Malik Zidi) - kolega z pracy Julie. Wspólnie opuszczają znaną wszystkim powierzchnię i zanurzają się w kanały Paryża, by rozpocząć przerażającą pogoń z czasem w poszukiwaniu zaginionej kobiety.
Premierowa emisja odcinków serialu "Nox. W śmiertelnej pułapce" w czwartki o godz. 21.00 (od 14 czerwca 2018 roku) na antenie Canal+. Emisja po dwa odcinki.

Druga propozycja to produkcja oparta na powieści królowej kryminału Agathy Christie. "Próba niewinności" ("Ordeal by Innocence") to brytyjski miniserial z gwiazdorską obsadą. "Próba niewinności" to opowieść z misternie skonstruowaną intrygą, która nie pozwoli oderwać się widzowi od ekranu. Sama powieść, na podstawie której stworzono scenariusz, jest jedną z najbardziej cenionych przez samą Agathę Christie.
Fabuła prosta jest tylko z pozoru - znaną filantropkę Rachel Argyle (Anna Chancellor) zamordował jeden z mieszkańców jej rezydencji. Za winnego od razu uznano Jacka - przybranego syna ofiary, czarną owcę rodu. Po dwóch latach od zdarzenia, w progu domu zamordowanej, niespodziewanie pojawia się lekarz, który przedstawia dowody niewinności Jacka. To oznacza, że morderca wciąż jest na wolności. Nadchodzi czas, by każdy z domowników udowodnił swoją niewinność...

Premierowa emisja odcinków serialu "Próba niewinności" w poniedziałki o godz. 20.00 (od 4 czerwca 2018 roku) na antenie Canal+ Seriale.

Komentarze (1 - 2 z 2)

W c+ jak nie ma ligi, to sa fajne filmy i seriale do obejrzenia.
Za jedyne 25 zł. Na eleven powtórki powtórek przez dwa miesiące :P A nadworny frajer przyleci i będzie się cieszył :P
 8  
To chyba jasne, że powtórki, skoro wszystkie ligi się skończyły a nie startują pod koniec lipca lub w sierpniu. Jak prawa miała nc+ czy nka to było podobnie.
 8