Łukasz Szewczyk05.06.2018 (13:29)14 komentarzy

Polsat "wygasza" Polsat News 2. Stacja zyska nowy format

Grupa Polsat planuje zmiany w portfolio swoich kanałów tematycznych.
Polsat News 2
Od 25 czerwca 2018 roku kanał Polsat News 2 będzie emitował jedynie powtórki i transmisje z konferencji prasowych - dowiedział się Presserwis.
To oznacza, że do tego czasu z ramówki Polsat News 2 znikną autorskie programy stacji, wśród nich m.in. "Prawy do lewego. Lewy do prawego" Mariusza Ziomeckiego i Witolda Jurasza, "Kultura do kwadratu" Anny Sańczuk i Macieja Ulewicza, "Rozmowa polityczna" Dominiki Długosz, "To był dzień na świecie" Grzegorza Dobieckiego i Jana Mikruty czy "Fajka pokoju" Jolanty Fajkowskiej. Niektóre z nich mają trafić do ramówki głównego kanału informacyjnego Polsat News.

Czy to oznacza koniec kanału Polsat News 2? Rzecznik telewizji Polsat przekonuje, że nadawca nie planuje likwidacji stacji, a jednie trwają prace nad zmianą formatu. Szczegółowe informacje mają zostać podane do publicznej wiadomości w terminie późniejszym.


Przypomnijmy, że kanał Polsat News 2 nadaje od 9 czerwca 2014 roku, początkowo jako Polsat News+. Na rynku zastąpił Polsat Biznes. Od samego początku kanał kierowany był do widzów, którzy chcą wiedzieć więcej. Stacja emitowała pogłębioną debata o polityce, biznesie i światowej ekonomii, autorskie programy kulturalne, społeczne i o tematyce międzynarodowej.
Presserwis/wł

Komentarze (1 - 10 z 14)

Na prawo panowie,na prawo i jeszcze raz na prawo jedziemy ;D by żyło się lepiej WSZYSTKIM!!

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 13  
Inny kanał informacyjny powinien być w Śmart HD+
 4  
Teraz za to żyje lepiej wyłącznie tym co się należało i jeszcze im do pierwszego nie starcza.
Nie wiem zatem czy kierunek na prawo to dobry pomysł, bo jak widać klepią bidę i czego się nie dotkną zamieniają w pył, czego symbolem wymownym jest stadnina koni w Janowie Podlaskim. Tak zepsuć markę w 2 lata, znaną na całym świecie, potrafią tylko nieudacznicy z prawej strony, eksperci w każdej dziedzinie.
 13  
Chyba już wiemy gdzie idzie Rymanowski i coś czuje ze także Marcin Żebrowski. Są dwie opcje albo będzie informacyjny kanał konkurencja dla prawicowych kanałów albo będzie. Albo może kanał publicystyczny i na antenę wrócą pozycje programy co były na PN pon - czw 21 Tło, Pod Pressją i ten Gawryluk
 7  
Szkoda
 4  
Kiedyś to był Biznes TV, czy jakoś tak. Zniszczą wszystko byle papkę ludziom sprzedać bo normalny widz nie ma co szukać w kanałach informacyjnych no czasami na TVN Biznes wyemitują ciekawy dokument ale tak to 80% ramówki kanałów informacyjnych stanowi papka niczym jak w fakt czy super Express.
 11  
Czyli można się domyślić że od września będzie pod inną nazwą i w HD. Niechcą likwidacji kanału bo u większości operatorów jest gwarantowany,i była by jazda z możliwością wypowiedzenia umowy.
 7  
Może coś o lombardzie? Mało jest programów o lombardach. A to jest bardzo ciekawe i przydało by się jeszcze kilka kanałów, które pokazują programy o lombardach.
 4  
Lepiej niech połowę kanałów skasują, nic tylko powtórki powtórek, na cholere tyle tego
 8  
15758946 kanałów a ludzie i tak oglądają może ze 20 czy 30 wszystkiego.
 5