Łukasz Szewczyk06.06.2018 (12:19)76 komentarzy

TVP Sport wkracza do naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Prezes TVP: "Wielkie święto"

Od 7 czerwca 2018 roku kanał TVP Sport SD będzie nadawany w naziemnej telewizji cyfrowej - oficjalnie poinformowała Telewizja Polska. Kanał dostępny będzie w ramach trzeciego multipleksu.
TVP Sport
- Dla nas to jest wielkie święto i wyzwanie technologiczne. Udaje mi się spełnić ważną obietnicę: wreszcie TVP Sport będzie dostępny na multipleksie, od 7 czerwca, czyli na tydzień przed Mundialem. Wielu prezesów TVP to obiecywało, nam się udało. Na czas mistrzostw TVP Sport będzie mówił wyłącznie o Mundialu - mówił na konferencji prasowej poświęconej transmisjom z Mundialu Jacek Kurski, Prezes TVP.
Uruchomienie TVP Sport SD oznacza ogromne zwiększenie zasięgu kanału sportowego telewizji publicznej. Do tej pory TVP Sport w wersji HD był dostępny w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. Nadal zresztą pozostanie ta forma dystrybucji.

Jednocześnie TVP Informuje, że w nocy z 6 na 7 czerwca 2018 roku nastąpi wyłączenie kanału TVP Rozrywka na trzecim multipleksie w Naziemnej Telewizji Cyfrowej (MUX3). Kanał ten będzie dostępny w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych.

Komentarze (1 - 10 z 76)

A mogli tvp info w SD zrobić i wtedy tvp sport w hd :(
 37  
"wyzwanie technologiczne"?
Zamiana kanału to takie wielkie osiągnięcie technologiczne? :lol
 47  
Słyszę wycie?
Znakomicie!
tzn,że boli!! ;D
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 27  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Dlaczego TVP Rozrywkę usuwają ? Nie mogli usunąć TVP Kulturę ,którego i tak nikt nie ogląda i lecą same nudy ? TVP ROZRYWKA co tydzień jest w top 20 chcą aż tyle stracić ?
 30  
PiSdę powinno a jak jeszcze nie boli to będzie bolało i to wcale nie za długo :)
 17  
ciebie już tak długo boli,że sam nie wiesz kim jesteś ;D
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 24  
Brawa dla Jacka Kurskiego! Nie zawidódł.
Wiem, że niektórych lewaków to bardzo boli i że po cichu marzą o tym, żeby coś poszło nie tak i TVP Sport jutro nie pojawił się w naziemnej, ale niedoczekanie wasze.
Czy to się lewakom podoba, czy nie, TVP Sport startuje jutro w DVB-T, już NA STAŁE! Chwilowo na MUX-3 w wersji SD, a docelowo na MUX-8 w wersji HD. Żadne utyskiwanie ze strony antyPiSowskich i antyTVPowskich lewaków nie zmieni tego faktu!

Tyle na temat.
 27  
Wiem kim jestem a tych swoich psychofanów to pytałeś czy w PiSdzie cie nie mają?
 3  
Szkoda TVP Rozrywka. Oglądałem tam kabarety.
 14  
Zapomniałem dodać, że ja tutaj triumfuję, a lewacki podszywacz tylko boleśnie podryguje w rytmie ulubionych piosenek ukochanego prezesa Kurskiego - disco polo.

Hahahahaha

Tyle w temacie. Tak należy PiSać.
 9