Łukasz Szewczyk06.06.2018 (16:59)59

Brygida Grysiak zadba o przestrzeganie standardów i dobrych praktyk dziennikarskich w Grupie TVN

Od czerwca 2018 roku Grupa TVN utworzyła w strukturach Departamentu Newsów TVN stanowisko redaktora ds. standardów i dobrych praktyk dziennikarskich. Funkcję tę objęła wieloletnia dziennikarka TVN24 - Brygida Grysiak. TVN jest pierwszą redakcją w Polsce, która - idąc za doświadczeniem redakcji amerykańskich - wprowadziła takie rozwiązanie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 59)

"Monitorowanie przestrzegania "Wskazówek warsztatowych" (kodeksu wewnętrznego newsów TVN), konsultacje merytoryczne dotyczące przygotowywanych materiałów czy rozstrzyganie wątpliwości w kwestiach zawodowych i etycznych - to niektóre z zadań redaktora ds. standardów i dobrych praktyk dziennikarskich."

.... "kodeks wewnętrzny". Słowo klucz.
 13  
Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany... Wielki mur trzęsie się w POsadach, odkąd amerykańcy przejęli antypisowską szczekaczkę. Kto wie, może właściciele to porządni Republikanie?? ;D

A stanowisko ds. standardów i dobrych praktyk dziennikarskich jest jedynie potwierdzeniem, że do tej pory było z tym na bakier!
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 2  
Standardy i dobre praktyki dziennikarskie w TVN ! Ale jaja, ale jaja, ale jaja. A co z standardem pani Pochanke pod tyt. Przerwę ci po pierwszej sylabie,na drugim biegunie ma zresztą bratnią duszę która też lubi tą grę, to pani Katarzyna Gójska-Hejke.
 13  
A tak się cieszyłem, że TVN zostanie pisowską szczekaczką :( Wszystko zostaje po staremu :(


#pdk
 2  
ostatni raz dziennikarze TVN z etyką i standardami dziennikarstwa mieli do czynienia na studiach.
 15  
W pisowskiej szczekaczce też były zmiany, zmiany, zmiany. Doświadczone koguciki odeszły, przyszły pisklaki z kurnika w Toruniu.

Tam stanowisko d/s dobryk praktyk jest niepotrzebne, bo za dobre prakryki uznaje się rozkazy prezesa partii.
 4  
Najlepiej na szefa od standardów dajcie Niesiołowskiego. A jego zastępcą technicznym zostanie Jacek Pałasiński z TVN24 znany z miłowania oponentów politycznych. A potem kierownicy działów po kolei: Marciniak, Kajdanowicz, Pochanke, Werner. i Kolenda -Zalewska z kluchami w g.. w ustach. No i trzeba kogoś ze standardami dotyczącymi szarpania Prezesa Trybunału Konstytucyjnego z wnuczką na peronach. Opieka artystyczna : Szechter i Urban. Tylko Prawda i Obiektywizm :)))
 11  
@Anonim.
Aleś koleś wymyślił ìnteligentną ripostę. Aż nam poszło po Piętach.
 2  
To tak,jakby w niemieckim obozie koncentracyjnym powołano oficera do spraw przestrzegania praw człowieka.
 16  
Brygida Grysiak - to ta od fakenewsów na temat masakry w Smoleńsku! To dobry fachowiec do pilnowania standardów. W TVN mają jednak poczucie humoru!
 6