Łukasz Szewczyk11.06.2018 (11:54)3 komentarze

Jesienią nowy serial kryminalny TVN "Pułapka". Kto w obsadzie?

Jesienią 2018 roku na antenie telewizji TVN zadebiutuje serial obyczajowo - kryminalny "Pułapka". W rolę głównej bohaterki, słynnej pisarki, wcieli się Agata Kulesza. Towarzyszyć jej będą m.in. Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek oraz debiutująca w dużej roli Marianna Kowalewska.
"Pułapka" / Fot. TVN
Olga Sawicka (Agata Kulesza), główna bohaterka nowej produkcji TVN, to jedna z najchętniej czytanych pisarek powieści kryminalnych. Szukając inspiracji do kolejnej książki trafia na intrygującą sprawę dotyczącą nastoletniej dziewczyny. Pozornie prosty temat ma jednak drugie dno. Niepostrzeżenie Olga zostaje wciągnięta w niebezpieczną pułapkę - intrygę z przeszłości, która po latach powraca z podwójną siłą. Tym razem nie jest to jednak literacka fikcja, ale niezwykle groźna gra, w której stawką jest życie...
"Pułapka" to autorska sześcioodcinkowa produkcja TVN, realizowana na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Reżyserem serialu został wielokrotnie nagradzany i wyróżniany Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za takie produkcje jak "Bogowie", "Belfer" czy "Najlepszy". Autorem zdjęć do nowej produkcji jest Marian Prokop ("Listy do M.", "Miasto 44", "Belfer"). Producentami serialu są Tomasz Karpiński oraz Katarzyna Bielecka.

Premiera serialu "Pułapka" jesienią 2018 roku na antenie TVN.

Komentarze (1 - 3 z 3)

TVN...to pułapka na lemingi:)
 15  
jebać piSS
MójKutasSmakujeNajlepiej 12.06.2018 (21:09:32)
 0  
TVN...to pułapka na lemingi:)
Największe lemingi to zwolennicy PIS wam można wmówić wszystko
 0