Łukasz Szewczyk11.06.2018 (12:00)19 komentarzy

Dekoder Player+ BOX już na rynku. Telewizja premium, DVB-T i VOD bez umowy

Grupa TVN oraz platforma NC+ wprowadzają na rynek zapowiadany player+ BOX. Jest to urządzenie oferujące dostęp do telewizji hybrydowej, w tym do cyfrowych kanałów naziemnych na żywo, oferty kanałów premium na żywo oraz treści VoD w jednym miejscu.
Player+ Box
Player+ BOX to pierwsze na polskim rynku urządzenie, które w jednym miejscu łączy dostęp do bezpłatnej cyfrowej telewizji naziemnej z ofertą dostępu do kanałów premium na żywo, a także do bibliotek VoD z tysiącami filmów i seriali bez długoterminowych zobowiązań.
- Player+ BOX to wyjątkowy i pierwszy tego typu produkt na polskim rynku, oferujący hybrydę telewizji na żywo oraz treści na życzenie, dedykowany wszystkim posiadającym szerokopasmowy internet bez względu na dostawcę. Dzięki niemu każdy będzie mógł obejrzeć to, na co ma ochotę, w dowolnym czasie i bez umowy - mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

BOX oferuje użytkownikom także różne funkcjonalności, m.in. 7-dniowy Backward EPG, który pozwoli na wygodne cofanie się do dowolnego programu nawet sprzed tygodnia bez konieczności wcześniejszego nagrywania, czy specjalnie zaprojektowany interface łączący świat telewizji na żywo ze światem VoD.

- Jesienią ubiegłego roku razem z TVN przedstawiliśmy wspólną ofertę player+, w której połączyliśmy najlepsze kanały na żywo z treściami premium od Canal+, TVN i innych dostawców. Sukces tej oferty pozwolił na wykonanie kolejnego ważnego kroku i wprowadzenie do oferty player+ BOX-a, którym chcemy zrewolucjonizować sposób dostępu do najlepszych treści telewizyjnych i VoD na ekranie telewizora - mówi Jacek Balicki, wiceprezes nc+ ds. marketingu.

Aby skorzystać z player+ BOX na telewizorze należy posiadać szerokopasmowe połączenie z internetem oraz kabel HDMI. BOX pozwala na emitowanie treści w maksymalnej jakości jakość obrazu Full HD.

Platformy Player+
Użytkownicy posiadający Player+ BOX-a i dowolną ofertę Player+ będą mogli oglądać wykupione treści również na innych urządzeniach (komputer, telefon, tablet) w ramach jednego konta player.

Jaka cena?
Player+ BOX jest oferowany z dostępem do pakietu MAX na 90 dni w cenie 199 zł. W regularnej ofercie pakiet MAX kosztuje 80 zł na 30 dni (bez urządzenia). W momencie zakupu pakietu MAX na 90 dni w zestawie z player+ BOX urządzenie przechodzi na własność użytkownika. W pakiecie znajduje się pełna oferta 9 kanałów Canal+, kolekcja Canal+ VOD, a także 29 innych wyselekcjonowanych stacji oraz bibliotek programów i seriali na życzenie z pakietu Best TV.

Urządzenie będzie dostępne we wszystkich najpopularniejszych sklepach elektronicznych, m.in. w sieciach Media Markt, Saturn, Euro RTV AGD, Media Expert i NEONET, a także w salonach sprzedaży nc+ na terenie całego kraju oraz w modelu wysyłkowym na stronie Player.pl.

Pakiet Max w Player+
Użytkownicy player+ BOX będą mogli wybierać spośród kilku płatnych pakietów i opcji dodatkowych:
Pakiet START (10 zł na 30 dni) z dostępem do oferty VOD, a w niej do seriali i programów z oferty Grupy TVN bez reklam i nawet do 7 dni przed ich emisją w TV. Dodatkowo, ponad 400 godzin starannie wyselekcjonowanych bajek dla dzieci.

Pakiet START EXTRA (20 zł na 30 dni) to pakiet START powiększony o dostęp do wybranych kanałów na żywo, m.in. TVN24, HGTV, MiniMini+, Ale Kino+, TVN24 BiS, TVN Turbo, Planete+, Domo+, TVN Style, nSport+, TeleToon+, Kuchnia+ oraz kolekcji programów na życzenie z oferty tych stacji.

Pakiet BEST TV (40 zł na 30 dni) zawiera unikalną ofertę VoD i telewizji na żywo z pakietu START EXTRA rozszerzoną o najpopularniejsze na rynku kanały na żywo i biblioteki programów z portfolio Discovery, National Geographic, Eurosport, FOX, Disney, Eleven Sports, BBC, MTV, AXN, Cartoon Network oraz Nickelodeon.

Pakiet CANAL+ (60 zł na 30 dni) to u oferta VoD, pasjonujący sport i telewizja na żywo z pakietu START EXTRA oraz 9 kanałów CANAL+ na żywo i kolekcje CANAL+ VoD. Kanały premium CANAL+ to filmy prosto z kina nieprzerywane reklamami, najnowsze seriale z kraju i zagranicy oraz najbogatsza oferta wydarzeń sportowych na żywo (m.in. LOTTO Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, LaLiga Santander i wiele innych). Cena pakietu wynosi 60 zł na 30 dni.

Pakiet MAX (80 zł na 30 dni) to pełna oferta 9 kanałów CANAL+ oraz kolekcja CANAL+ VOD, a także 29 innych wyselekcjonowanych stacji oraz bibliotek programów i seriali na życzenie z pakietu Best TV.

Do powyższych pakietów wszyscy subskrybenci oferty Player+ posiadający co najmniej pakiet Start Extra mogą dokupić opcje dodatkowe:
• opcja HBO (25 zł za 30 dni) - zawiera bibliotekę filmów i seriali VoD oraz 3 kanałów HBO.
• opcja ELEVEN SPORTS (15 zł na 30 dni) - obejmuje cztery kanały Eleven Sports z ekskluzywnymi prawami sportowymi
• opcja CANAL+ SERIALE EXTRA (15 zł na 30 dni) - zawiera kolekcję programów na życzenie oraz seriali znanych z anten Canal+

Komentarze (1 - 10 z 19)

Co oznacza to zdanie: "Aby skorzystać z player+ BOX na telewizorze należy szerokopasmowe połączenie z internetem oraz kabel HDMI" ???
 13  
Bo jest to usługa internetowa, dlatego potrzebujesz połączenie z siecią. To nie jest dekoder do anteny satelitarnej, tylko do netu. Dobre rozwiązanie dla tych co często zmieniają miejsce zamieszkania/pobytu i chcą mieć dostęp do kanałów nc+.
 17  
Zupłny bezsens .... lepiej by wzieli przyklad z francuzkiego canal plus i wprowadzili apkę na apple tv z możliwościa skredytowania urządzenia
 6  
Zupłny bezsens .... lepiej by wzieli przyklad z francuzkiego canal plus i wprowadzili apkę na apple tv z możliwościa skredytowania urządzenia
Też się dziwię dlaczego nie ma ich na apple tv.
 0  
Racja appka player+ na appletv byłaby super sprawą.
 3  
Świetna oferta w świetnej cenie.
Biedota niech płacze.
Zreszta za chwilę nadworny oszołom przyleci z płaczem, jaki to on biedny jest...
 17  
Fajna alternatywa dla abonentów NETII jak wyłączą CANAL+ po przejęciu przez CP . Ciekawe czy jakość obrazu jest lepsza niż w NETII . To może być konkurencja dla NETII .
 3  
Zdecydowanie wolałbym zakup jakiegoś urządzenia z androidem na pokładzie. W tej cenie można kupić na prawdę dobry sprzęt a dodatkowo użytkownik nie jest skazany na łaskę jednej platformy bo można sobie zainstalować iple, netflix, vod tvp i wiele wiele innych. Tutaj pozostaje tylko player i wysokie ceny za pakiet C+.
 8  
Co za bzdura. Jak chcą zrobić atrakcyjny serwis vod to niech zrobią uwolniony serwis tak jak HBO GO a nie bawią się w jakieś urządzenia i podawanie tvnowi miliony danych osobowych. Nie kupuję tego.
 4  
A c+ dalej za 60 zeta!!
 7