Łukasz Szewczyk11.06.2018 (18:08)23 komentarze

TVP Sport dostępny w DVB-T notuje rekord oglądalności

TVP Sport był w piątek (8 czerwca 2018 roku) liderem wśród kanałów sportowych i zajął siódme miejsce w grupie komercyjnej, biorąc pod uwagę wszystkie stacje telewizyjne w Polsce.
TVP Sport
Jak informuje nadawca, średnie dzienne udziały 8 czerwca w grupie 16-59 wyniosły aż 3,26 proc. (w grupie 4+ - 2,87 proc.) To najlepszy wynik w historii kanału sportowego Telewizji Polskiej. TVP Sport był także liderem wśród kanałów sportowych pod względem tygodniowego (4 - 10 czerwca) udziału - 1,10 proc. w grupie komercyjnej.
W piątek 8 czerwca znakomicie obejrzała się transmisja z towarzyskiego spotkania piłkarskiej reprezentacji Polski z Chile. Średnia oglądalność wyniosła 970 tysięcy (udziały 4+: 6,99 proc.), a w szczytowym momencie - 1,114 mln widzów. To drugi wynik w historii TVP Sport!

TVP Sport to sportowy kanał Telewizji Polskiej, który istnieje od 18 listopada 2006 roku. Od 7 czerwca 2018 roku jest dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej i nadaje 24 godziny na dobę.
TVP

Komentarze (1 - 10 z 23)

A Polsat kiedyś zlikwidował Polsat Sport News w dvb-t twierdząc że ma słabą oglądalność i się nie opłaca?
 41  
No i to powinno dać do myślenia władzom tvp ze czeba na stale zostawić tvp sport w dvb-t .
 23  
Mam tą presję bardzo głęboko!!!... nie lubię sportu,uważam, że to ruch leży w naturze człowieka
a nie leżenie na kanapie przed telewizorem.
Po co komu Sport
 20  
pytanie jest właściwie jedno: kiedy TVP dogada się z EmiTelem w sprawie miejsca na Mux 8 - gdzie podobno ma ją być TVP Kultura GD i TVP Sport HD
 6  
TVP SPORT to jest pisowska tv. Nie oglądam, brzydzę się. Nawet program o udziale Kaczyńskiego w sporcie nie przekona mnie do włączenia odbiornika na fale TVP SPORT.

Tyle na temat!
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 11.06.2018 (19:50:26)
 17  
A cieawe jaki wynik tvp sport zrobiony badaniem Kurskiego ? Netia chyba jeszcze mie dala tvp sport do podstawowych pakietow , zeby wyszlo to w badaniu ?
 2  
Tylko czy maja prawa wykupione na kanal ogolno dostepny bo inne koszta kablowki a inne przez nadawanie poprzez nadajniki
 0  
Mieli mecz w HD a oglądali na TVP Sport SD To świadczy o głupocie Polaków
 5  
A Polsat kiedyś zlikwidował Polsat Sport News w dvb-t twierdząc że ma słabą oglądalność i się nie opłaca?
A wiesz że TVP ma większa oglądalność niż kanały Polsatu? Zresztą meczu reprezentacji nie porównaj do koszykówki czy Moto GP Polsat nie dawał ma PSN tego samego co na Polsacie otwartym bo to czysta głupota coś takiego tylko PISowskiej TVP. Jak był mecz Polaków to leciał na Polsacie a PSN miał inny mecz eliminacji
 10  
dla niektórych nie ma znaczenia czy to kanał SD czy HD - ot taka brutalna prawda ...
 7