Łukasz Szewczyk11.06.2018 (18:26)20 komentarzy

CI Polsat rozpocznie nadawanie w jakości HD

Jeszcze w czerwcu 2018 roku kanał kryminalny Crime+Investigation Polsat, należący do firmy medialnej A+E Networks, rozpocznie nadawanie w wysokiej rozdzielczości obrazu. Polska będzie pierwszym krajem w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym ruszy wersja HD kanału.
CI Polsat
Telewizja kryminalna Crime+Investigation zabiera widzów do świata autentycznych zbrodni, w poszukiwaniu prawdy, sprawiedliwości i lepszego zrozumienia zachowań przestępców. Każda podróż ma charakter osobisty i emocjonalny, bo głos w niej zabierają śledczy, specjaliści i osoby najbardziej dotknięte. W ramówce Crime+Investigation można znaleźć zarówno zagraniczne jak i polskie programy poświęcone najgłośniejszym sprawom kryminalnym, historiom prawdziwych przestępstw oraz kulisom pracy detektywów, laboratoriów kryminalnych oraz sądów.
- 2017 był najlepszym rokiem pod względem oglądalności w historii kanału Crime+Investigation Polsat. Nasza widownia w grupie komercyjnej 16-49 wzrosła o 21% w stosunku do roku poprzedniego, a nasze programy - w tym 2 polskie produkcje - dotarły do ponad 9 milionów widzów. Cieszymy się, że widzowie Crime+Investigation Polsat będą już niedługo oglądać treści w lepszej jakości obrazu i dźwięku, dzięki czemu jeszcze bardziej zbliżą się do poznania prawdy o mrocznej naturze człowieka - mówi Izabella Wiley, dyrektor generalna na Europę Środkowo-Wschodnią w A+E Networks.

Pośród nowości programowych kanału Crime+Investigation Polsat w Polsce w ostatnim czasie znalazła się druga seria programu "Polskie zabójczynie", program dokumentalny "Wielkie śledztwa prokurator Clark" z udziałem oskarżycielki O.J. Simpsona, a także serial "Jestem mordercą", koprodukcja Crime+Investigation z platformą Netflix, w którym amerykańscy mordercy skazani na śmierć opowiadają swoje historie przed kamerami.

Kanał kryminalny Crime+Investigation jest obecnie dostępny w ponad 60 milionach gospodarstw domowych w ponad 100 krajach na świecie. W Polsce kanał CI działa od marca 2010 roku, a wersja SD (standard definition) stacji znajduje się obecnie w ofercie Cyfrowego Polsatu, nc+, UPC, Orange, TOYA oraz lokalnych sieci kablowych. Tym samym CI Polsat dołącza do grona pozostałych kanałów należących do portfolio A+E Networks tj. HISTORY, H2 i Lifetime, które są dostępne w wysokiej rozdzielczości.

Komentarze (1 - 10 z 20)

Ciekawe kiedy kanał C I POLSAT zawita do sieci kablowej VECTRA chyba jak to mówią,, W GRUDNIU POPOŁUDNIU " po prostu VECTRA jest w tyle za KONKURENCJĄ kablówka totalne dno!!!!!
 3  
W Vectrze to nie ma nawet TV4 HD więc o czym tutaj pisać...
 2  
Do vectry wejdzie od razu wersja Super HD
 3  
Nareszcie!!!!
 0  
Czas najwyzszy!
 0  
@janek 97 VECTRA wogóle jest w tyle za konkurencyjną tak jak piszesz nie wiem jak VECTRA prowadzi rozmowy z Polsatem Cyfrowym i czy wogóle prowadzi oprócz TV4 HD brakuje w ofercie w jakości HD ESKA TV HD kiedyś była teraz jest w SD szok brak POLSAT FILM HD, POLSAT EXPLORER HD, POLSAT NATURE HD, CI POLSAT no i przede wszystkim kanałów sportowych takich jak POLSAT SPORT NEWS HD i POLSAT SPORT FIGHT HD tyle czasu już piszę o te kanały i nic a wiem że mnóstwo abonentów czeka na te kanały!!!! PO PROSTU VECTRA ROBI SWOICH KLIENTÓW W BAMBUKO ORAZ KRÓTKO MÓWIĄC W H...A !!!!! KABLÓWKA PORAŻKA I WIELKIE GÓWNO !!!!! Skończy mi się umowa to od razu spadam do konkurencji a mam w czym wybierać !!!!!
 0  
A tymczasem w UPC pojawił się Kanał EPIC DRAMA HD K.499 mediaboxie i K.27.
 1  
Ja mam cyfrowy polsat i mnie wkirwia ze nie mam tvn 24 bis w jakosci hd tylko nadal sd...
 2  
Ja mam cyfrowy polsat i mnie wkirwia ze nie mam tvn 24 bis w jakosci hd tylko nadal sd...
Jeszcze niedawno ludzie oglądali śnieżący analog i jakoś żyli szczęśliwie, kilkadziesiąt lat temu telewizja nawet nie była kolorowa. Dzisiaj od dobrobytu ludziom już totalnie w głowach się przewraca. Żal.pl naprawdę!!! Już nie mogę się doczekać szalonych czasów, jak ludzie będą pisali, że ich wkirwia, że nie mają jakiegoś kanału w jakości 4K i muszą oglądać w "dziadowskim" HD...

Też nie mam TVN 24 BIS w jakości HD, ale mówi się trudno. W SD też da się oglądać. Może nie trzeba było przeginać z kupowaniem ZBYT DUŻEGO telewizora?! Ja mam 37" i oczywiście widać różnicę między HD a SD, ale da się to SD oglądać. No, ale jeśli ktoś dla szpanu przed sąsiadem kupił TV 60", niech się teraz męczy...
nieliczny z normalnych 12.06.2018 (7:53:07)
 4  
VECTRA ROBI SZAŁ!
Oto nowe kanały:
Polsat Sport News HD -- 211
Polsat Sport Fight HD -- 212
TV4 HD - 132
Stopklatka TV SD (powrot) - 131
CI Polsat (Polsat Crime HD) -- 564
SCI FI -- 330
Polsat Romans -- 318
Polsat Film HD -- 331
Fox Comedy SD (powrot) -- 333
Novela TV -- 334
Sundance TV HD -- 335
CBS ACTION -- 324
VOD INFO 3 -- 325
VECTRA INFO PLUS -- 326
VECTRA VOD EXTRA -- 327
VOD INFO 2 -- 312
VECTRA VOD PLUS -- 333
AMC -- 328
CBS EUROPA - 339
Oto część pierwsza.
 2