Łukasz Szewczyk12.06.2018 (13:32)5 komentarzy

Mundialowy Skarb Kibica z Przeglądem Sportowym. Aż 236 stron. Jaka cena?

Pierwszego dnia Mundialu 2018 roku wraz z Przeglądem Sportowym w sprzedaży pojawi się specjalne wydanie Skarbu Kibica w całości poświęcone w całości Mistrzostwom Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018.
Skarb Kibica - Mistrzowsta Świata Rosja 2018" (14.06.2018)
Redakcja Przeglądu Sportowego przygotowała aż 236 stron, na których każdy kibic znajdzie wszystkie niezbędne informacje dotyczące wydarzeń mundialowych. Dziennikarze przedstawią wszystkich reprezentantów Polski oraz trenera Adama Nawałkę, a także opiszą przygotowania naszej kadry do wielkiego turnieju. Dziennikarze Przeglądu Sportowego odwiedzili kraje grupowych rywali Polski - Senegalu, Kolumbii i Japonii, by w najnowszym wydaniu Skarbu Kibica jak najdokładniej przedstawić drużyny rywali biało-czerwonych.
Ponadto, z bieżącego wydania fani dowiedzą się wszystkiego o przygotowaniach polskiej kadry, pozostałych uczestnikach Mistrzostw Świata, terminarzu turnieju, stadionach, sędziach oraz mundialu w TV.

Mundialowy 236-stronicowy Skarb Kibica w cenie 8,90 zł będzie do kupienia z Przeglądem Sportowym w czwartek - 14 czerwca 2018 roku.

Komentarze (1 - 5 z 5)

oczywiście że kupie, kolejnej takiej okazji może już nie być z polską reprą w roli głównej, pozdroo łokietoo ;]
 4  
A bedzie terminarz plakat taki format duży.
 3  
Terminarz(plakat) był w poniedziałkowym wydaniu Przeglądu Sportowego.
 0  
terminarz w formacie A1 był dołączony do gazety w poniedziałek 11 czerwca :P
 2  
Nie kupujcie!!! Kto płaci abonament dostanie "wyprawkę" od Przeglądu Sportowego. Skarb Kibica do odbioru jutro w wszystkich Miejsko Gminnych Ośrodkach Pomocy Społecznej. Wystarczy okazać dowód osobisty.
 2