Łukasz Szewczyk13.06.2018 (13:19)4 komentarze

TVP Sport na czas mundialu dla wszystkich abonentów Vectry. Także poza domem

Każdy abonent telewizji cyfrowej Vectry będzie mógł kibicować rozgrywkom Mundialu 2018 dzięki szerokiemu udostępnieniu przez Vectrę kanału TVP Sport. Także w serwisie Vectra TV Online, co umożliwi śledzenie rozgrywek na urządzeniach mobilnych.
TVP Sport na czas mundialu dla wszystkich abonentów Vectry. Także poza domem
Na czas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 Vectra udostępni kanał TVP Sport w tzw. otwartym oknie. Wszyscy abonenci operatora obejrzą to wielkie mundialowe widowisko, niezależnie od posiadanego pakietu telewizji cyfrowej. Dzięki współpracy z Telewizją Polską kanał TVP Sport będzie emitowany zarówno w wersji SD jak i HD.
Dodatkowo TVP Sport HD zostanie udostępniony wszystkim widzom także w serwisie Vectra TV Online, co umożliwi kibicowanie z wykorzystaniem urządzeń mobilnych zarówno w domu jak i w dowolnym miejscu z dostępem do internetu. TV Online działa na terenie całej Polski, w każdej lokalizacji z dostępem do internetu. Programy TV można oglądać na ekranach standardowych komputerów PC oraz wszelkich urządzeń mobilnych wyposażonych w system operacyjny IOS lub ANDROID. Vectra udostępnia dedykowaną aplikację na oba systemy. TVP Sport HD w TV Online umożliwi śledzenie wszystkich mundialowych wydarzeń także tym, którzy z różnych powodów nie będą mogli zasiąść przed telewizorami.

Kanał TVP Sport HD dostępny jest w ofercie Vectry na pozycji 201, w wersji SD na pozycji 226. Udostępnienie kanału wszystkim widzom rozpocznie się wraz ze startem Studia Mistrzostw Świata w dniu 14 czerwca (czwartek) o godzinie 16:30. Zakończenie otwartego okna nastąpi w dniu zamknięcia mistrzostw 15 lipca 2018 (niedziela) o godz. 24:00.

Komentarze (1 - 4 z 4)

brawo vectra brawo ja brawo ty wrescie
tvn sd koniec 31 sierien
tvn 7 sd koniec 31 sierpien
tvn 24 sd koniec 31 sierpien
tvn bis 24sd koniec 31 sierpien
hgtv sd koniec 31 sierpien
axn sd koniec 1 wrzesnia
polsat film sd koniec 30 wrzesnia
polsat sport koniec sd 31 parzdiernik
polsat sport extra sd 31 parzdziernik
tnt sd koniec 31 grudzien
tv4 sd koniec 1 siepien
Hakerzy (usunięte konto #38761) 13.06.2018 (13:27:58)
 4  
dobra dobra! co z kanałami TVP 4K i Canal+ 4K?! no i rzecz jasna kompozyt...
 2  
A kiedy VECTRA dojdzie wreszcie do porozumienia z Polsatem Cyfrowym i doda wreszcie brakujące kanały w HD czyli TV4 HD , POLSAT FILM HD oraz brakujące kanały sportowe POLSAT SPORT NEWS HD oraz POLSAT SPORT FIGHT HD!!!!! A także brakujące kanały HD z grupy POLSAT a konkretnie POLSAT MUSIC HD, POLSAT EXPLORER HD, POLSAT NATURE HD, CI POLSAT HD ,ESKA TV HD kiedyś była w HD a teraz w SD totalny SZOK !!!!! NIECH VECTRA WRESZCIE SIĘ OBUDZI I NIE ROBI SWOICH ABONENTÓW W BALONA!!!!!!ABONENCI VECTRY CZEKAJĄ NA TE KANAŁY druga kablówka w Polsce i takie braki
 2  
dobra dobra! co z kanałami TVP 4K i Canal+ 4K?! no i rzecz jasna kompozyt...
A na czym chcesz je odbierać?
 0