Łukasz Szewczyk13.06.2018 (14:20)brak komentarzy

Ruszył casting do jesiennej edycji "Milionerów" TVN. Jak się zgłosić?

Jesienią 2018 roku na antenie TVN będzie można oglądać kolejną edycję popularnego teleturnieju "Milionerzy". Stacja właśnie ogłosiła casting dla tych, którzy chcą zostać milionerami.
Hubert Urbański - prowadzący program "Milionerzy" w TVN
Wiosenna edycja kultowego teleturnieju była szczególnie wyjątkowa. To właśnie 21 marca 2018 roku po raz drugi w historii "Milionerów" Hubert Urbański wręczył czek warty milion złotych. Długo wyczekiwanym zwycięzcą teleturnieju została przesympatyczna Maria Romanek - emerytowana nauczycielka z Bezmiechowej Dolnej. Pani Maria zaskoczyła wszystkich widzów ogromną wiedzą, odwagą w podejmowaniu ryzyka, a także wielkim sercem. Jej sukces jest doskonałym przykładem na to, że do programu może zgłosić się każdy. Wiek, wykonywany zawód oraz zainteresowania nie mają żadnego znaczenia.
"Milionerzy" to teleturniej wywodzący się z Wielkiej Brytanii, który zyskał popularność w ponad stu krajach na całym świecie. Zasady są niezwykle proste. Aby wygrać milion, należy odpowiedzieć prawidłowo na dwanaście pytań. By zgarnąć sumę gwarantowaną, trzeba udzielić odpowiedzi na pytanie drugie za tysiąc złotych oraz siódme warte czterdzieści tysięcy złotych. Można skorzystać także z trzech kół ratunkowych: "telefonu do przyjaciela", "pół na pół" oraz "pytania do publiczności".

Kto tym razem powtórzy sukces Marii Romanek i opuści studio z tytułem zwycięzcy? Do kolejnej, jesiennej edycji programu można zgłosić się wypełniając formularz na internetowej stronie programu.