Łukasz Szewczyk13.06.2018 (15:07)28

Homofobia w TVP Info? Widzowie piszą skargi do KRRiT, a TVP broni prowadzących: "dbali o kulturę"

Widzowie piszą do KRRiT skargi na program w TVP Info, w którym można było się dowiedzieć, m.in. że uczestnicy Parady Równości to "zboczeńcy". Jest reakcja TVP.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 28)

A czy homofobia to coś złego ? Można coś lubić albo nie a tak na marginesie brawo TVP.
 13  
Normalni ludzie homoseksualizm mają za dewiacje to jak mają reagować ? Jest takie mądre powiedzenie ,, CHŁOPAK I DZIEWCZYNA NORMALNA RODZINA ''.
 9  
A czy homofobia to coś złego ? Można coś lubić albo nie a tak na marginesie brawo TVP.
Mądrala ;)
Nie lubić a poniżać/obrażać/promować nienawiść to zupełnie inne kwestie.

Rozumiem, że biorąc pod uwagę pedofilię w kościele, możemy mówić, że księża to zboczeńcy, tak? ;)
 5  
Normalni ludzie homoseksualizm mają za dewiacje to jak mają reagować ? Jest takie mądre powiedzenie ,, CHŁOPAK I DZIEWCZYNA NORMALNA RODZINA ''.
Nie przesadzałbym z tą "normalnością".

Niektórzy "za normę" uważają, że trzeba klęczeć przed facetem ubranym w kieckę (sutannę) i spowiadać się z grzechów.
To jest dopiero dewiacja. I to w rodzinie!
Nie przypominam sobie, by "normalni" faceci chodzili w kieckach, a hetero faceci klękali przed innym facetem. A to takie popularne w Polsce :)
 3  
Przed nami Mundial !!!!

największe GEJowskie święto na świecie.
Miliony facetów podniecają się innymi facetami biegającymi za piłką, obściskującymi się na boisku, a Jastrzębska "falującym penisem" Lewego :)
 6  
@taki se ja.Poczekaj troszkę!Jak spełni się twoje marzenie,UE stanie się jednym islamskim państwem, to...obetną ci lepek jak kurze.Bo homoseksualizm jest w islamie karany śmiercią.Póki co,możesz sobie tu pisać czy wrzeszczeć,jak strasznie jesteś tu dyskryminowany,bo masz pełną swobodę wyrażać swoje poglądy.I nie możesz zastraszyć innych i zabronić im tego samego ;) Tam już nie będziesz mógł,bo trudno bez glowy:)))
 3  
@taki se ja.Poczekaj troszkę!Jak spełni się twoje marzenie,UE stanie się jednym islamskim państwem, to...obetną ci lepek jak kurze.Bo homoseksualizm jest w islamie karany śmiercią.
My w Polsce mamy własną terrorystkę religijną - panią Gojdek. Która nie tylko chce ograniczania praw, ale także miło wypowiada się o gejach - "zboczeńcy" itd. Więc nie wiem co gorsze..

Dyskusja z wami jest zawsze zabawna. Zawsze podszyta strachem i głupotą. Straszycie polskie kobiety gwałcicielami z islamu, ale to Polacy dziennie gwałcą tysiące kobiet.

Taka prawda, POLAK GORSZY niż obcy ;)
 6  
Do wszystkich LGBT Tolerancja to nie przyzwolenie wam na wszystko. To tolerowanie was do jakiejś granicy którą próbujecie często przekraczać. Kilka procent homoseksualistów w Polsce nie może narzucać swojego zdania ogromnej większości ludzi hetero.
 11  
Brawo Marsz dla Życia i Rodziny!!!!!!!!!
 9  
Kilka procent homoseksualistów w Polsce nie może narzucać swojego zdania ogromnej większości ludzi hetero.
Hahahaha.
Jako osoba hetero mam zdanie, że jesteś głupi. Bardzo się cieszę, że ze mną (większością) się zgadzasz ;)
 3