Łukasz Szewczyk13.06.2018 (15:07)28

Homofobia w TVP Info? Widzowie piszą skargi do KRRiT, a TVP broni prowadzących: "dbali o kulturę"

Widzowie piszą do KRRiT skargi na program w TVP Info, w którym można było się dowiedzieć, m.in. że uczestnicy Parady Równości to "zboczeńcy". Jest reakcja TVP.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 28)

Brawo Marsz dla Życia i Rodziny!!!!!!!!!
Cieszę się, że popierasz.
środowiska LGBT są za życiem w szczęśliwej rodzinie i w miłości.
Super!
Całuski!
<3 <3 <3 <3
 1  
Każdy dorosły wie z kim ma iść do łóżka lub założyć rodzinę a pani Ogórek jest żałosna, bo wszystko powie byle by oglądalność była a kiedyś jak była w SLD to mówiła inaczej, ale jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
 2  
Naszą najważniejszą rzeczą,ważniejszą od życia jest przedłożenie gatunku.Odbywanie stosunku w innym celu nie jest normą.Jest tolerowane lecz nie jest norma.Homoseks. nie przedłużają gatunku nawet gdyby mieli 100 stosunków dzienne w najczarniejszych dark rooma,ch.Nie uczestniczą w zyciu społecznym.przeciwnie nachalnie i publicznie nazrzucają nam swoja seksualność epatują nas szczegółami ich seksu który nas nie w ogóle interesuje.
Homoseksualistów na świecie jest 0,01 % w Polsce w przeciwieństwie do Skandynaw czy angoli jest ich śladowa ilość.
Ich znakiem rozpoznawczym pod każdą szerokością geograficzną, jest uzależnienie od narkotyków, agresja i nienawiść szczególnie do katolików.
 1  
Odnieśmy się do kwestii merytorycznych, w tym jeżykowych. 
W języku nauki, w tym medycyny, zachowania odbiegające od normy określane są jako "dewiacje". Tłumacząc to na jezyk polski otrzymujemy "zboczenie" czyli odejście od normy także. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo jeżeli ktoś zachowuje się w sposób odbiegający od normy, nie powinien narzekać,że określa się taką osobę  mianem dewianta czy zboczeńca. Trzeba być konsekwentnym i ponosić konsekwencje własnych wyborów czy też wypadków losowych. Przerzucanie winy na osoby posługujące się standardowym słownictwem jest objawem cenzury.
 0  

Ich znakiem rozpoznawczym pod każdą szerokością geograficzną, jest uzależnienie od narkotyków, agresja i nienawiść szczególnie do katolików.
Dlaczego wszystkich wrzucasz do jednego worka?
Heterycy nie ćpają, nie popełniają przestępstw? To chcesz nam wmówić?

Odnieśmy się do kwestii merytorycznych, w tym jeżykowych. 
W języku nauki, w tym medycyny, zachowania odbiegające od normy określane są jako "dewiacje".
ZACHOWANIA a nie skłonności seksualne.
Umiesz definicje rozróżniać?
Maciej z Roadmia popierający podłą zmianę 14.06.2018 (8:02:01)
 4  
@taki se ja.Poczekaj troszkę!Jak spełni się twoje marzenie,UE stanie się jednym islamskim państwem, to...obetną ci lepek jak kurze.Bo homoseksualizm jest w islamie karany śmiercią.Póki co,możesz sobie tu pisać czy wrzeszczeć,jak strasznie jesteś tu dyskryminowany,bo masz pełną swobodę wyrażać swoje poglądy.I nie możesz zastraszyć innych i zabronić im tego samego ;) Tam już nie będziesz mógł,bo trudno bez glowy:)))
Na plebanii nakazali Ci straszyć islamem. Ten zachodni islam, to ostatnia nadzieja i ratunek naszego kościoła, no nie. Jak zwykle straszyć, straszyć, straszyć.
 1  
"Naszą najważniejszą rzeczą,ważniejszą od życia jest przedłożenie gatunku".
Powiedział królik do królicy, zanim na nią wskoczył. Nawiasem mówiąc, nie wiem, do jakiego gatunku ty należysz, ale dla świata byłoby lepiej, gdyby ten gatunek wyginął.
"...w najczarniejszych dark rooma,ch. (...) epatują nas szczegółami ich seksu który nas nie w ogóle interesuje".
Ciebie najwyraźniej interesują; skoro znasz nawet słowo "darkroom", musisz dużo oglądać stronek gayporno.
"Homoseksualistów na świecie jest 0,01 % w Polsce w przeciwieństwie do Skandynaw czy angoli jest ich śladowa ilość.
Ich znakiem rozpoznawczym pod każdą szerokością geograficzną, jest uzależnienie od narkotyków, agresja i nienawiść szczególnie do katolików".
Nie czytaj prawicowych portalików i nie słuchaj księży, bo oni tylko bronią swojego pulchnego i dobrze opłacanego światka.
 2  
Normalni ludzie homofobię mają za dewiację. A chłopak i dziewczyna to nierzadko patologiczna rodzina.
 0  
Zboczenie, czyli odchylenie, czyli dewiacja. Tu nie ma nic obraźliwego. Człowieka, który pomylił trasę można nazwać zboczeńcem bez żadnej obrazy.
Trzymać tak dalej ten program, który jest dowodem na swobodę wypowiedzi bez żadnej cenzury.
 3  
DEWIACJA: odchylenie od reguł działania społecznego, postępowanie niezgodne z normami, a także z wartościami przyjętymi w społeczeństwie lub w grupie społecznej

DZIAŁANIE SPOŁECZNE: Działaniem społecznym jest takie działanie, którego znaczenie odnosi się do zachowań innych ludzi i jest na nie nakierowane

NORMA – pojęcie wieloznaczne, używane najczęściej w jednym z trzech znaczeń:
- jako względnie trwały, przyjęty w danej grupie społecznej sposób zachowania jednostki społecznej;
- jako wskazówka właściwego zachowania w danej sytuacji. Normy jakim podlega dana osoba są określane przez jej pozycję społeczną i odgrywaną przez nią rolę społeczną;
- jako wzorzec cech pewnego zjawiska czy przedmiotu.

Czy osoby tej samej orientacji odstają od którejś z tych definicji? Czy zachowania seksualne są inne niż u pozostałych?
NIE, jedynie osoba z którą to robią jest inna.
Maciej z Roadmia popierający podłą zmianę 14.06.2018 (15:46:17)
 3