Łukasz Szewczyk13.06.2018 (15:57)1 komentarz

Andrzej Choynowski wiceprezesem Wydawnictwa Bauer

Andrzej Choynowski, dotychczasowy członek Zarządu Wydawnictwa Bauer, został wiceprezesem Wydawnictwa.
Podlegają mu bezpośrednio działy: IT, Prawny i Podatkowy, podczas gdy Rafał Kordus, dyrektor finansowy Wydawnictwa, odpowiada za działy: Kontrolingu, Księgowości, Personalny, Foto, Nowe Media i Administracyjny.
Andrzej Choynowski pracuje w Wydawnictwie od 19 lat. W Grupie Bauer Media pełni funkcję dyrektora finansowego ds. wydawnictw i drukarni dla Europy Wschodniej i Środkowej.

- Cieszę się, że mogę liczyć na fachowe wsparcie i profesjonalizm Andrzeja, z którym pracujemy już prawie dwie dekady. Świetnie zna zarówno Wydawnictwo, jak i polski rynek prasowy i finansowy, a to dla mnie duże wsparcie w zarządzaniu firmą - powiedział Tomasz Namysł , prezes Wydawnictwa Bauer.

Wydawnictwo Bauer działa w Polsce od 1991 roku. Wydaje poradniki, pisma rozrywkowe, luksusowe, kulinarne, z życiowymi historiami, magazyny popularnonaukowe, hobbystyczne, motoryzacyjne, telewizyjne i młodzieżowe. W pierwszej dziesiątce najchętniej czytanych przez Polaków magazynów znajduje się pięć tytułów: "Tele Tydzień", "Życie na Gorąco", "Chwila dla Ciebie", "Twój Styl" i "Tina".

Komentarze (1 - 1 z 1)

dziwaczny awans ???
 0