Łukasz Szewczyk13.06.2018 (16:33)1 komentarz

Kamil Rutkowski będzie relacjonował mundial dla Radia VOX FM

Radia VOX FM wysłało na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej specjalnego korespondenta Kamila Rutkowskiego. Będzie on współprowadził na żywo z Rosji codzienne pasmo popołudniowe a także przygotuje relacje na antenę oraz materiały wideo do mediów społecznościowych.
Kamil Rutkowski / Fot. Radio VOX FM
Kamil Rutkowski zamieszkał w Soczi, aby być jak najbliżej reprezentacji Polski i na bieżąco informować słuchaczy Radia VOX FM, co dzieje się w naszej drużynie i jak wyglądają przygotowania do kolejnych meczów. Wszystkie ciekawostki będzie można usłyszeć przez cały dzień w specjalnych wejściach, a także podczas codziennego pasma od 16.00 do 20.00, które Kamil Rutkowski (na żywo z Rosji) poprowadzi z Przemysławem Sasowskim (ze studia).
Od 14 czerwca serwisy sportowe Radia VOX FM zawierać będą relacje z mundialu, przygotowane przez Szymona Kępkę i Arkadiusza Pogłuda, dziennikarzy newsroomu Grupy Radiowej Time wydelegowanych do Rosji. W dni powszednie serwisy piłkarskie nadawane będą o godz. 10.00, 12.00, 14.00, 18.00 i 20.00. Dodatkowe serwisy nadawane będą w soboty i niedziele o godz. 9.00, 11.00 i 15.00.

Na antenie Radia VOX FM wraz Mistrzostwami Świata wystartuje konkurs Superstadion. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zadzwonić do stacji i opowiedzieć, w jaki sposób kibicujemy naszym. Każdego dnia do wygrania będą zestawy kibica, przygotowane przez Radio VOX FM specjalnie na mundial w Rosji.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Największym wygranym tej całej sportowej szopki jest Putin. Ukraina płonie, ludzie giną a cały świat bierze udział w imprezie organizowanej przez Rosję. Kasa za prawa telewizyjne i reklamy przysłania wszystkim "demokratom" prawdziwy świat.
 1