Łukasz Szewczyk13.06.2018 (16:43)brak komentarzy

Niezwykła seria "Jeden dzień z życia przyrody" na kanale Polsat Viasat Nature

Przyrodniczy kanał dokumentalny z polskiej oferty programowej Viasat World proponuje swym widzom serię przyrodniczą ukazującą 24 godziny z życia najbardziej niezwykłych zwierząt na planecie i wyjątkowe umiejętności, dzięki którym doskonale radzą sobie mimo zagrożeń i wyzwań.
Seria "Jeden dzień z życia przyrody" / Fot. Viasat Natura
Rodzina słoni wyrusza w wielką podróż, a pewien nocny potwór czyha na pustyni na swoje ofiary. Stado lwów spędza dzień na sawannie na polowaniu w towarzystwie maleńkiego sorkonosa i zmartwionego hipopotama. Leniwce, małpy i szybkie jak błyskawica jaszczurki w tętniącej życiem dżungli dowodzą ewolucyjnego przystosowania do wykorzystania każdej pory dnia....
Ten niezwykły świat od niedawna pokazywany jest na kanale Polsat Viasat Nature w jakości HD. Nowy, fascynujący dokument "Jeden dzień z życia przyrody" ukazuje, jak wygląda doba w niesamowitym świecie dzikiej natury. Każdy odcinek zaczyna się o świcie: promienie wschodzącego słońca stanowią scenerię tysiąca fascynujących historii. Z biegiem dnia życie wydaje się nieco zwalniać - zaczyna się gorąca, środkowa część doby. W ciągu ostatnich godzin przed zachodem słońca wydarzenia nabierają tempa. Zmrok przynosi niepokój: zwierzęta wkraczają w horror nocy, w którym królują niesamowici, przerażający łowcy. Nadejście świtu wyznacza koniec tej niezwykłej przygody. Zdjęcia do serii powstawały na kilku kontynentach, m.in. w kostarykańskiej dżungli, na sawannach południowej Afryki i pustyniach Arizony.

Premierowe odcinki serii "Jeden dzień z życia przyrody" emitowane są w niedzielę o godz. 17.30 na kanale Polsat Viasat Nature.