Łukasz Szewczyk13.06.2018 (16:47)3 komentarze

Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska zyskują słuchaczy o poranku w Antyradiu

"Najgorsze państwo świata" w Antyradiu prowadzone przez Karolinę Korwin-Piotrowską, Michała Figurskiego i Małgorzatę Wierzejewską z najlepszymi wynikami w historii stacji.
"Najgorsze państwo świata". Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska w Antyradiu / Fot. Antyradio
Zmiana formuły poranka Antyradia, która nastąpiła w styczniu 2018 roku, przynosi wymierne efekty. Poranne pasmo (między godz. 7 a 10), licząc rok do roku, zanotowało wzrost słuchalności o 23 proc.
W ostatniej fali jego udział w czasie słuchania wyniósł 1,9 proc., a liczba odbiorców zwiększyła się rok do roku o blisko 80 tys. Jest ich obecnie prawie 430 tys.

Wyniki Radio Track pokazują wyraźnie rosnący trend słuchalności "Najgorszego państwa świata" zarówno w zasięgu jak i udziale.

Fala III-V 2018 była również rekordowa dla całej stacji. Antyradia słucha obecnie blisko 800 tys. osób, a jego udział w czasie słuchania wynosi 1,9 proc.

Komentarze (1 - 3 z 3)

A dla mnie ta audycja to jest tragedia. Piotrowska zrobiła z tego pudelka nr 2. Jakiś koszmar.... Dopóki oni będą to prowadzić antyradio z rana dla mnie nie istnieje! Zientarska i Ciechan - WRÓĆCIE !!!
 7  
pierdoły piszecie przecież tego się teraz słuchać nie da, pudelek instagram i inne pierdoły, rano jadąc do pracy, przestałem słuchać anty radia, przeżuciłem sie na rok radio,
 5  
A ja się nie "przeżuciłem"... wręcz przeciwnie - lubię ich słuchać (tak jak Zientarskiej i Ciechana nie lubiłem). A i muzę puszczają jak trzeba!
 0