Łukasz Szewczyk13.06.2018 (16:54)9 komentarzy

Dodatek "Polska gola!" i wiele relacji z Rosji. Mundial 2018 z Gazetą Wyborczą

Z okazji piłkarskich mistrzostw w Rosji 2018 przygotowała dla kibiców kilka dodatków. Na łamach Gazety Wyborczej i na Wyborcza.pl pojawi się wiele mundialowych artykułów, relacji i analiz przygotowanych przez redakcję sportową dziennika i dwóch wysłanników do Rosji: Rafała Steca i Michała Szadkowskiego.
Już w najbliższy czwartek, 14 czerwca rozpoczyna się mundial 2018. Tego dnia do Gazety Wyborczej dołączona będzie tabela mundialowych rozgrywek, przygotowana przez Sport.pl, w której można uzupełniać wyniki meczów i typować zwycięzców. Na odwrocie tabeli jest plakat - zdjęcie Kamila Grosickiego.
"Polska gola!" - dodatek do Gazety Wyborczej (15.06.2018)
Natomiast w piątek (15 czerwca) z Gazetą Wyborczą ukaże się dodatek "Polska gola!". Czytelnicy znajdą w nim wywiad z piłkarzem naszej reprezentacji Jakubem Błaszczykowskim, rozmowę z byłą gwiazdą kadry i prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem, a także z legendarnym bramkarzem reprezentacji Janem Tomaszewskim. Dodatkowo redakcja przedstawi rywali Polaków w grupie H - Senegal, Kolumbię i Japonię, przyjrzy się strategii trenera biało-czerwonych Adama Nawałki i przeanalizuje szanse naszej drużyny.
W mundialowym dodatku znajdą się również: przewodnik po polskiej reprezentacji, sylwetka trenera mistrzów świata Joachima Loewa, a także terminarz mistrzostw, felietony Rafała Steca, Dariusza Wołowskiego i Wojciecha Kuczoka oraz wiele piłkarskich informacji, ciekawostek i statystyk. Ukazanie się dodatku "Polska gola!", liczącego 48 stron, wspiera autopromocja, którą przygotował zespół promocji Gazety Wyborczej.


Tego samego dnia - 15 czerwca w "Gazecie Telewizyjnej" pojawi się mundialowa rozpiska transmisji z dokładnymi informacjami o datach, godzinach i kanałach, a nawet osobach komentujących mecze. W wydaniu znajdzie się też wywiad z Kamilem Grosickim przeprowadzony przez Sebastiana Staszewskiego ze Sport.pl.

W czasie całych piłkarskich mistrzostw Gazeta Wyborcza poświęci rozgrywkom wiele miejsca na swoich łamach i stronach internetowych. Codziennie na relacje z Rosji przeznaczonych będzie od 4 do 6 stron dziennika. Przykładowo w poniedziałek (18 czerwca) Gazeta Wyborcza opisze, co się zdarzy w Soczi i na innych stadionach. Na Wyborcza.pl będzie można dodatkowo śledzić relacje na żywo z meczów Polaków.

Materiały z Rosji będzie publikować dwóch korespondentów - Rafał Stec i Michał Szadkowski - wspieranych przez redakcję działu sportowego pracującą w Polsce. Korespondenci Gazety Wyborczej będą też aktywni w mediach społecznościowych - na profilach swoich i Gazety Wyborczej na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Na rynku jest też dostępny specjalny magazyn Gazety Wyborczej - specjalne wydanie "Ale Historii Extra" pod tytułem "Mundial. Opowieści niesamowite", dedykowane wszystkim kibicom piłki nożnej.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Wyborcza to pewnie będzie kibicować Niemcom.
 0  
Najlepsza i najbardziej obiektywna gazeta.
 0  
czytałem na forach GW że ich czytelnicy będą kibicować drużynom przeciwnym, teraz się zwołują żeby kupować flagi Senegalu i będą je wywieszać w dniu meczu z Polską.
 0  
 Abb
Najlepsza i najbardziej obiektywna gazeta.
to mówiłem ja Adam Michnik vel. Szechter.
 0  
czytałem na forach GW że ich czytelnicy będą kibicować drużynom przeciwnym, teraz się zwołują żeby kupować flagi Senegalu i będą je wywieszać w dniu meczu z Polską.
Jesteś głupszy niż ustawa biednego Gowina.
 1  
Wyborcza to pewnie będzie kibicować Niemcom.
A komuchy z PiSu Rosji.
 3  
czytałem na forach GW że ich czytelnicy będą kibicować drużynom przeciwnym, teraz się zwołują żeby kupować flagi Senegalu i będą je wywieszać w dniu meczu z Polską.
Hugo Bader jest już gotowy ;D
bit.ly/2JHH7gO

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 1  
Największym wygranym tej całej sportowej szopki jest Putin. Ukraina płonie, ludzie giną a cały świat bierze udział w imprezie organizowanej przez Rosję. No ale kasa za prawa telewizyjne i reklamy przysłania wszystkim "demokratom" prawdziwy świat.
 2  
Rozpaczliwy donos do Brukseli. Dyżurne autorytety w "Wyborczej": UE jest ostatnią instancją, która może obronić polską praworządność
3 lipca w Polsce wejdzie w życie ustawa o Sądzie Najwyższym, która ostatecznie zniesie w Polsce zasadę trójpodziału władzy i istotę demokratycznego państwa prawa. Zasadę, która stanowi tożsamość Unii Europejskiej jako instytucji oraz idei zjednoczonych państw– piszą we wspólnym apelu byli prezydenci, premierzy, szefowie MSZ i przedstawiciele opozycji z czasów PRL.Apel ukazał się oczywiście na łamach „Gazety Wyborczej”.
Skoro złodzieje i przestępcy siedzą przy korycie.
 1