Łukasz Szewczyk14.06.2018 (16:48)16 komentarzy

TVP Sport HD dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu na czas mundialu

Dzięki porozumieniu z Telewizją Polską wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu, niezależnie od posiadanego pakietu, otrzymali dostęp do stacji TVP Sport HD, która na czas mundialu zmieni się w kanał poświęcony tylko temu wydarzeniu.
Cyfrowy Polsat
Studio piłkarskie w TVP Sport HD będzie żyło podczas mundialu od samego rana. W programie "Prosto z Mundialu" reporterzy będą informować o tym, co dzieje się w reprezentacji Polski. Później czas na analizę meczów z poprzedniego dnia, którą będą przygotowywać eksperci TVP. W paśmie popołudniowym i wieczornym widzowie obejrzą mecze wzbogacone analizami w studiu i relacjami reporterów. Na koniec dnia czas na "Mundialowy Wieczór", w którym znajdą się skróty ze spotkań, dokładne analizy ("Matematyka futbolu"), komentarze Macieja Szczęsnego ("Okiem cenzora"), relacje z Mundialu ("Pozdrowienia z Rosji") i materiały lifestyle'owe dotyczące choćby fryzur i tatuaży zawodników ("Stylówka z dnia"). To wszystko dostępne będzie na czas mundialu dla wszystkich abonentów platformy Cyfrowy Polsat, niezależnie od tego, jaki pakiet posiadają.
Mistrzostwa świata są emocjonującym wydarzeniem również dlatego, że zagra w nich reprezentacja Polski. Już 19 czerwca Biało-Czerwoni spotkają się na boisku w Moskwie z Senegalem, w kolejnym spotkaniu, zaplanowanym na 24 czerwca w Kazaniu, Polacy rozegrają mecz z Kolumbią i fazę grupową zakończą 28 czerwca w Wołgogradzie, gdzie zmierzą się z reprezentacją Japonii.

TVP Sport HD, w "otwartym oknie" na czas mistrzostw świata w Rosji, w dekoderach Cyfrowego Polsatu znajduje się na pozycjach 19 i 122.

Komentarze (1 - 10 z 16)

wszyscy pondniecaja sie calym tvp sport jakby tam w okresie MS bylo nie wiadomo co. a bedzie to samo co w tvp + dodatkowe 30 minut gadajacych glów i p..l.enia.
 9  
wszyscy pondniecaja sie calym tvp sport jakby tam w okresie MS bylo nie wiadomo co. a bedzie to samo co w tvp + dodatkowe 30 minut gadajacych glów i p..l.enia.
Święta racja. Ale mają podnietę jaka za to.
 9  
Pomiędzy TVP 4k a TVP sport HD jest przepaść. Tylko i wyłącznie 4k. HD to zacofanie technologiczne.
 19  
Największym wygranym tej całej sportowej szopki jest Putin. Ukraina płonie, ludzie giną a cały świat bierze udział w imprezie organizowanej przez Rosję. No ale kasa za prawa telewizyjne i reklamy przysłania wszystkim "demokratom" prawdziwy świat.
 33  
W tefałenie czystki, w polsacie też, a tu nic o tym nie ma.
 16  
TVP 4K tak ale nie w takiej przejaskrawionej jakości jak na meczu otwarcia...
 5  
Wszędzie tylko ten mundial. Ledwo się zaczął, a już mi się rzygać nim chce!!!
 8  
mari86.
Trzeba mieć porządny sprzęt na LG OLED obraz znakomity w trybie sport. Nawet na podstawowych opcjach. Oczywiscie tryb kino nie nadaje się do oglądania sportu tak samo jak tryb sport do oglądania kina. Także TVP 4k pokazało klase.
 5  
Pomiędzy TVP 4k a TVP sport HD jest przepaść. Tylko i wyłącznie 4k. HD to zacofanie technologiczne.
Zgadzam się! Czasami widuję komentarze typu "skok jakościowy z HD do 4K nie jest już tak zauważalny, jak skok z SD do HD". Powiem krótko: BZDURA!!! Między HD a 4K jest OLBRZYMIA różnica! Jeśli ktoś twierdzi, że 4K szału nie robi, to albo jest ślepy, albo oglądał to 4K na zbyt małym telewizorze (widziałem w sklepach telewizory 4K o przekątnej nawet 39" - nie wiem, po co coś takiego w ogóle produkują, bo 4K ma sens tylko na dużych przekątnych).

Kontent 4K oglądany na 85-calowym telewizorze robi oszałamiające wrażenie! Myślę, że na trochę mniejszych ekranach (65", a nawet 55", dużo gorzej nie będzie). Oko momentalnie przyzwyczaja się do nowej jakości i HD po takim seansie wygląda już jak miniony wiek, jak totalnie przestarzały standard. Dla mnie 4K ma sens i współczuję wszystkim, którzy próbują podważać sens pójścia w taką rozdzielczość wideo. Jeśli ktoś woli siedzieć w średniowieczu i łupać kamienie (tzn. uważać, że śmiesznie niska już dzisiaj rozdzielczość 1920x1080 jest wystarczająca i nic lepszego nie trzeba), to jego sprawa. Ja wolę iść z postępem! Precz z HD! Witam nową epokę 4K!

Cyfrowy Polsat jak zwykle zacofany. Konkurencyjna nc+ ma już dwa niezłe kanały 4K, a Cyfrowy Polsat udostępnił wszystkim TVP Sport HD i myśli, że jest fajny...
Grzegorz Wandałowicz 14.06.2018 (22:11:12)
 16  
Łaska Polsatu g.... dali na Mundial a dalej promują super SD ...
 1