Łukasz Szewczyk15.06.2018 (18:47)2 komentarze

Nowe show Gazety.pl i Sport.pl na YouTube. "Plan gry" (wideo)

Na kanale Sport.pl na YouTube zadebiutowało nowe show internetowe "Plan Gry". W programie Damian Bąbol, multimedialny dziennikarz Sport.pl, gościć będzie m.in. Krzysztofa Golonkę, Joannę Jędrzejczyk czy Natalię Siwiec.
Show "Plan gry" na Gazeta.pl
"Plan Gry" to internetowe show, w którym prowadzący Damian Bąbol spotyka się ze swoimi gośćmi i stawia przed nimi wyjątkowe wyzwania. Bohaterowie odcinków będą musieli przebrnąć przez kilka około-sportowych rund, podjąć się nietypowych zadań i zmierzyć z zaskakującymi pytaniami. W pierwszych odsłonach show widzowie zobaczą m.in. - oczepiny Natalii Siwiec, powrót do przeszłości Krzysztofa Golonki, sierpowy wschodzącej gwiazdy KSW - Akopa Szostaka, a nawet Joannę Jędrzejczyk miażdżącą arbuzy.
- "Plan Gry" to nasza kolejna produkcja wideo przygotowywana z myślą o platformie YouTube i jej specyfice. Gazeta.pl ma już trzy kanały, każdy z ponad 100 tys. subskrypcji, a produkcje takie jak "Koło Plotka" mogą pochwalić się milionowymi emisjami na odcinek. Wszystkie sukcesy zawdzięczamy organicznym wzrostom, a nie płatnym kampaniom - mówi Anna Gumkowska, szefowa biznesu Lifestyle i Wideo w Gazeta.pl.


Prowadzącym "Planu Gry" jest Damian Bąbol, multimedialny dziennikarz Sport.pl. Korespondent m.in. z Turnieju Czterech Skoczni, narciarskich mistrzostw świata w Lahti i lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie. W 2016 roku z Władysławem Kozakiewiczem napisał książkę "Bądź kozakiem i dbaj o siebie". Biegacz-amator. Ukończył cztery maratony w: Łodzi, Amsterdamie, Barcelonie (rekord życiowy: 3 godziny i 30 minut) oraz w Nowym Jorku.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Co to ma być? O co chodzi? Czy to tylko kolejny gniot tych mediów ?!!?
 4  
Niech będzie pochwalone błogosławione łono które nosiło naszego pada i Jarosław zawsze dziewica.

Potwierdzam to co mówi mój przedmówca. Wyborcza ma odcięte koryto. Teraz większość kasy ze składek parafian w całej Polsce płynie na moje dzieła. 100 baniek już w 2 lata pozyskaliśmy. Kolejne 100 przed nami.
Alleluja i do przodu.
Belzebub z Torunia beneficjent dobrej zmiany 17.06.2018 (12:40:46)
 0