Łukasz Szewczyk15.06.2018 (19:19)brak komentarzy

Serial "Obsesja Eve" od lipca w HBO3. Cały sezon dostępny w HBO GO (wideo)

Sandra Oh oraz Jodie Comer stają naprzeciwko siebie jako dwie wyraziste postaci w zabójczej grze w kotka i myszkę. Serial "Obsesja Eve" w lipcu zadebiutuje na antenie HBO3. Cały sezon jest już dostępny w HBO GO.
"Obsesja Eve"
"Obsesja Eve" to oparta na powieści Luke'a Jenningsa ośmioodcinkowa produkcja opowiadająca o dwóch niezwykle inteligentnych kobietach, których wzajemne podchody stawiają na głowie tradycyjny thriller szpiegowski.
Eve (Sandra Oh) to znudzona pracą biurową agentka MI5, która nie zrealizowała swoich marzeń o byciu szpiegiem. Natomiast Villanelle (Jodie Comer) to psychopatyczna, pozbawiona lęku zabójczyni uzależniona od luksusowego życia, na które może sobie pozwolić dzięki swojej brutalnej profesji. Pewnego dnia Eve otrzymuje zadanie wyśledzenia Villanelle, zanim ta ponownie zaatakuje.

W role głównych bohaterek wcielają się zdobywczyni Złotego Globu Sandra Oh oraz Jodie Comer. W obsadzie znaleźli się również Fiona Shaw, David Haig oraz Kim Bodnia. W serialu widzowie zobaczą również Darrena Boyda , Seana Delaneya , Kirby Howell-Baptiste oraz Owena McDonnella.

Produkcję wyreżyserował Jon East. Za scenariusz odpowiada wyróżniona BAFTĄ Phoebe Waller-Bridge. Producentem serialu jest Sid Gentle Ltd. na zlecenie BBC America.


Premiera pierwszego odcinka serialu Obsesja Eve (Killing Eve) na antenie HBO3 odbędzie się w niedzielę, 1 lipca o godz. 21:00, a powtórka w HBO we wtorek 3 lipca o godzinie 19:25. Premiery kolejnych odcinków odbywać się będą co niedzielę. Cały sezon dostępny jest już w HBO GO.

Polecamy