Łukasz Szewczyk18.06.2018 (11:40)brak komentarzy

Nowa Gala z "Kobietami mafii" i kampanią reklamową

W poniedziałek (18 czerwca 2018 roku) do sprzedaży trafi kolejny numer dwutygodnika Gala. Jest on wspierany kampanią telewizyjną, radiową, kinową oraz internetową, która będzie trwała do końca czerwca.
Bohaterkami okładki są aktorka Weronika Książkiewicz z mamą Beatą, które w rozmowie z redaktor naczelną Anną Zejdler-Ibisz opowiedziały jak wygląda ich relacja mimo różnic charakterów. Poza tym wywiad Anny Kaplińskiej-Struss z Borysem Szycem na temat brawurowej roli, w nagrodzonym na Festiwalu Filmowym w Cannes, filmie ,,Zimna wojna" oraz o sile jaką daje mu miłość, wyjściu z nałogu i planach na przyszłość. Specjalnie dla magazynu Gala Adrianna Godlewska, wdowa po Wojciechu Młynarskim, zaprosiła do swojego domu, by zdradzić sekrety życia u boku wielkiego artysty.
Ponadto rozmowa Aldony Sosnowskiej-Szczuki ze świeżo upieczonym tatą Krystianem Wieczorkiem, artykuł Katarzyny Dolińskiej o legendarnym piłkarzu Diego Maradonie oraz duża dawka mody i urody na lato.

Gala nr 12/2018
Gala nr 12/2018
Nowy numer magazynu Gala będzie promowany w telewizyjnych kanałach tematycznych kierowanych do kobiet i mężczyzn (m.in. TVN Style, TVN 24, Comedy Central, MTV, Polsat Sport, Eurosport), stacjach radiowych (m.in. RMF FM, radiowa Dwójka i Trójka, Radio Kolor) oraz w kinach Helios

Magazyn będzie dostępny w sprzedaży z kinowym hitem na DVD ,,Kobiety mafii" (29,99 zł) oraz z broszurą kulinarną ,,Roślinny lunchbox" (6,99 zł) z przepisami blogera, miłośnika kuchni wegetariańskiej i wegańskiej - Eryka Wałkowicza.