Łukasz Szewczyk18.06.2018 (12:05)brak komentarzy

Seriale "Battle Creek" i "Breaking bad" premierowo w lipcu na AXN

W lipcu 2018 roku na antenie AXN dwaj detektywi z serialu "Battle Creek" pokażą, że można walczyć z przestępczością nie do końca zgodnie z prawem. Z kolei spokojny nauczyciel chemii zmieni profesję na bezwzględnego producenta narkotyków, żeby zabezpieczyć swoją rodzinę w produkcji "Breaking Bad".
Serial "Battle Creek"
Serial "Battle Creek" opowiada o dwóch detektywach o zupełnie odmiennych charakterach. Agent specjalny FBI, Milton "Milt" Chamberlain (Josh Duhamel), oraz detektyw policji, Russell "Russ" Agnew (Dean Winters), próbują oczyścić ulice miasteczka Battle Creek z przestępców za pomocą cynizmu, podstępów i nieczystych zagrywek. Już w pierwszych odcinkach serialu muszą zmierzyć się z kartelem produkującym w okolicy metaamfetaminę.
Premiera serialu "Battle Creek" w poniedziałek 2 lipca o godz. 21:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:00 w AXN.

Z kolei głównym bohaterem serialu "Breaking Bad" jest Walter White (Bryan Cranston, który za tę rolę otrzymał Emmy i Złoty Glob), nauczyciel chemii mieszkający w Nowym Meksyku z żoną (Anna Gunn) i nastoletnim synem (RJ Mitte), cierpiącym na porażenie mózgowe. Walter odkrywa, że jest śmiertelnie chory na raka i pozostały mu tylko dwa lata życia. Pragnąc zabezpieczyć swoją rodzinę finansowo, decyduje się wkroczyć do niebezpiecznego świata narkotyków i zbrodni. Serial pokazuje jak śmiertelna diagnoza White'a zmienia go z łagodnego domatora w bezwzględnego narkotykowego bossa.

Premiera Breaking bad w piątek 13 lipca o godz. 23:15. Kolejne odcinki w piątki po 23:00 w AXN.