Łukasz Szewczyk18.06.2018 (13:33)2 komentarze

"Cud. Tajemnica krwawych łez", "Madiba. Życie Nelsona Mandeli" - serialowe premiery lipca w Canal+

Włoska produkcja twórców "Młodego papieża" oraz wstrząsająca biografia Nelsona Mandeli - to serialowe premiery lipca w Canal+
"Madiba. Życie Nelsona Mandeli" / Fot. materiały prasowe
Z okazji przypadającej na 18 lipca setnej rocznicy urodzin Nelsona Mandeli, Canal+ wyemituje miniserial o życiu legendarnego przywódcy. W tytułową rolę wcieli się nominowany do Oscara Laurence Fishburne . Wśród obsady aktorskiej znajdą się również m.in. Orlando Jones oraz David Harewood.
"Madiba. Życie Nelsona Mandeli" to produkcja oparta na dwóch książkach Nelsona Mandeli: "Conversations With Myself" oraz "Nelson Mandela by Himself". W trzech odcinkach przedstawiona zostanie historia działalności młodego polityka z lat 60., czyli okresu, w którym próbował opanować polityczne zamieszki w Republice Południowej Afryki.

Premierowe odcinki: od poniedziałku 2 lipca w Canal+ (premiera po 1 odcinku) oraz w cyklu "Maraton z miniserialem" od środy 18 lipca na antenie Canal+ Seriale.

Z kolei "Cud. Tajemnica krwawych łez" ("Il miracolo") to nowa produkcja autorów serialu "Młody papież". Kryminalną historię z włoskim rodowodem rozpoczyna nalot na kryjówkę szefa mafii, w której znaleziono statuetkę Madonny płaczącej krwawymi łzami. Choć nikt nie jest w stanie wytłumaczyć tajemniczego zjawiska, jedno jest pewne - zmienia ono życie zarówno członków mafii, jak i policji, która ściga przestępczą organizację. W obsadzie znana z nominowanej do Polskich Nagród Filmowych ORŁY włoskiej produkcji "Dobrze się kłamie w dobrym towarzystwie" Alba Rohrwacher oraz Guido Caprino ("Słodkich snów").

Premierowe odcinki od czwartku 5 lipca w Canal+ oraz od soboty 7 lipca w Canal+ Seriale.

Oba premierowe seriale można zobaczyć również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

Ponadto w lipcu w Canal+ Seriale widzowie będą mieli okazję zapoznać się z premierowymi odcinkami seriali: "Uprowadzona 2" w każdy poniedziałek oraz "Lucyfer 3" i "Zabójcza broń 2" we wtorki. A już 24 lipca premiera nowego serialu "Gwiazdy wesela".

Komentarze (1 - 2 z 2)

W C+ zawsze można coś ciekawego wyczaić
 0  
I to za jedyne 25 zl
 2