Łukasz Szewczyk21.06.2018 (10:18)22 komentarze

Polsat szykuje muzyczne show "All Together Now". Ruszają castingi (wideo)

na jesień 2018 roku telewizja Polsat szykuje polską edycję muzycznego show "All Together Now". Właśnie ruszają castingi. Jak się zgłosić?
All Together Now
"All Together Now" to polska edycja brytyjskiego show emitowanego przez stację BBC. Zasady show są proste - uczestnicy programu, którzy zdecydują się zaprezentować swoje muzyczne możliwości i talenty, są oceniani przed setką profesjonalistów. Do programu mogą zgłaszać się soliści, duety lub grupy z różnych środowisk muzycznych. W każdym odcinku programu występuje cała gama zawodników.
Właśnie trwają przesłuchania zainteresowanych, a odważni i utalentowani mogą zgłaszać się w Katowicach (23 czerwca, Hotel Diament Plaza), Lublinie (24 czerwca, Klub Dom Kultury), Gdańsku (30 czerwca, Hotel Mercure) i Białymstoku (1 lipca, Hotel Esperanto).

Do udziału w programie zachęca w spocie promocyjnym Igor Kwiatkowski:


Producentem programu dla Polsatu jest Endemol.

Komentarze (1 - 10 z 22)

Czyli taki okrojony "Mam Talent"
 4  
Czyli 3 nowe show na Polsacie a co z Tańcem z gwiazdami i Kabaretami. LM raczej w Super Polsacie.
 2  
Dzisiaj kupiłem sobie nowy telewizor, który jest super-smart-inteligentny, z androidem, łączy się z internetem poprzez Wi-Fi i ma tysiące innych bajerów dla frajerów. Na razie się nim bawię i pierwsze wrażenia są świetne.

Telewizor jest tak inteligentny, że kiedy włączam Polsat, telewizor najpierw wyświetla na ekranie ostrzeżenie, że na tym kanale mogą być wyświetlane szkodliwe treści powodujące nieodwracalne uszkodzenie mózgu i prosi mnie potwierdzić przyciskiem OK, czy na pewno chcę włączyć ten kanał. Taka mądra technika!

Najlepsze jest gdy włączam TVN24. Telewizor wyświetla na ekranie ostrzeżenie: "Informacje przekazywane na tym kanale nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Czy na pewno chcesz prać sobie mózg lewacką propagandą?". I mam potwierdzić przyciskiem OK lub odrzucić ten kanał przyciskiem EXIT. Coś niesamowitego! Nie widziałem jeszcze tak mądrego telewizora! Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahaha!

Ten komentarz również piszę na... telewizorze! A właściwie dyktuję telewizorowi, a on sam pisze, bo ma funkcję rozpoznawania głosu. Taki jest smart-inteligentny, hehe ;D Ale fajnie, nawet nie muszę wstawać z łóżka. Leżę wygodnie przed telewizorem i za pomocą zwykłego pilota serfuję w internecie! Nie muszę nic pisać na klawiaturze, bo telewizor rozpoznaje mój głos i sam pisze wszystko, co mu dyktuję! ;D

Wyjątkowo nie wstawię tutaj swojego słynnego tekstu o moich psychofanach, bo jeszcze się nie nauczyłem tego robić na telewizorze.
 1  
Będę się pod ciebie podszywał, bo jestem zje**ym oszołomem,
podszywał i pisał głupoty. Dopóki nie zniknę z tego portalu dla normalnych ludzi!!!
I dalej się POdszywa!! ;D
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 2  
O
Q... Wa. Tak trudno po polsku " teraz wszyscy razem"? Czy musimy tak szmacić język polski i p....yć wszystko po angielsku?
 4  
Byłem raz- niestety zamiast mojej sąsiadki siedziała rozkraczona paskudna jak noc twoja matka, wolałbym już nigdy tego nie zobaczyć- nie byłby to mój szczęśliwy dzień :/
 1  
I dalej się POdszywa!! ;D
O co ci biega ziom? Ja naprawdę kupiłem nowy wypasisty telewizor, który łączy się z netem i na którym mogę przeglądać MEDIA2, a nawet "pisać" komentarze. Pisać specjalnie ująłem w cudzysłowiu, bo tak naprawdę ja te komentarze dyktuję, telewizor rozpoznaje mowę i zamienia moją mowę w tekst drukowany. Szybko i wygodne!
 0  
Człowiecze! skąd ty żeś się urwał?
czym Ty się tu epatujesz? myślisz że jakąś kosmiczną nowość kupiłeś?
te funkcje istnieją już od lat i powinieneś o tym wiedzieć bo jakimś cudem i net do ciebie dotarł, wiem- przejście z Rubina na Smart TV może dla niektórych być szokiem, ale tylko niektórych, ja TV kupuję co 3-4 lata i właśnie zastanawiam się co teraz wynaleźć, ale by było użyteczne inie koniecznie musi też potrafić loda zrobić, rozmowa z TV nie powiem jest ciekawa,ale góra kilka dni potem to staje się głupie i nudne a po za tym blokuje TV gdy obok na ławie leży laptop, który choć klawiaturą i mychą jednak jest o wiele sprawniejszy niż najbardziej wypasiony Smart TV z przeglądarką internetową.
Wierz mi bo przerabiałem to już dawno.
 1  
Pisać specjalnie ująłem w cudzysłowiu, bo tak naprawdę ja te komentarze dyktuję, telewizor rozpoznaje mowę i zamienia moją mowę w tekst drukowany.
Szkoda, że ten twój telewizor przy okazji nie poprawia błędów, bo byłby jeszcze bardziej wypasisty. W cudzysłowie, a nie w cudzysłowiu!

A jeśli poważnie, nie jesteś prawdziwym @johny'mB. Jesteś obleśnym, bezczelnym, podłym i nieludzkim podszywaczem. Oczywiście lewackim podszywaczem.

A jeśli chodzi o tematykę niniejszego artykułu, muszę przyznać, że drażnią mnie te anglojęzyczne nazwy programów telewizyjnych. Tu jest Polska! Nie Ameryka, nie Wielka Brytania, tylko Polska, w której swój język mamy! Że Polsat lubuje się w angielsko brzmiących nazwach programów i uważa, że to jest takie "cool", to mnie ani nie ziębi, ani nie grzeje, bo to jest nadawca komercyjny. Smuci mnie, że w telewizji narodowej też czasami się spotyka takie niepolskie nazwy ("The Voice of Poland" na przykład). Trzeba napisać do Jacka Kurskiego i zasugewować zrobienie z tym porządku.

Tyle na temat artykułu.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach narodowych 21.06.2018 (19:54:48)
 1  
Ps.
Kolego- jeżeli ten Twój telewizor wyświetla takie kretyńskie komunikaty to wydaje mi się że ma też aktywną aplikację szpiegowania ciemnego ludu i automatycznego powiadamiania centrali na Nowogrodzkiej.
Ja tak z czystej przyjaźni sugerowałby przywrócenie w TV ustawień fabrycznych i odcięcie go od internetu!
nie żartuję!
 2