Łukasz Szewczyk21.06.2018 (13:58)1 komentarz

Mobilne studio i skecze Igora Kwiatkowskiego w wakacyjnej ramówce Radia Złote Przeboje

W piątek (29 czerwca 2018 roku) słuchacze Radia Złote Przeboje usłyszą pierwszą audycję z mobilnego studia stacji, które na początek zawita nad morzem. To pierwszy przystanek ogólnopolskiej trasy, która w każdy piątek będzie odwiedzać inne miasto. Dodatkowo, w wakacyjnej ramówce stacji urlopowe przyzwyczajenia Polaków będzie komentował kabareciarz Igor Kwiatkowski.
Igor Kwiatkowski w Radiu Złote Przeboje
W czasie tegorocznych wakacji Radio Złote Przeboje postawi na ponadczasową muzykę, rozrywkę i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Stacja rusza w trasę i ze swoim mobilnym studiem odwiedzi aż 9 miast, m.in. Szczecin, Międzyzdroje, Wrocław, Kraków, Poznań i Warszawę. Na początek podróżuje nad morze, gdzie w Helu i Międzyzdrojach wspólnie z Rowerowym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym (ROPR) zaprosi do miasteczek, w których będzie można m.in. sprawdzić swoją kondycję i zdrowie oraz dowiedzieć się wszystkiego o niezwykłej inicjatywie jaką jest ROPR.
Na wakacyjnej trasie Radia Złote Przeboje nie zabraknie opowieści o każdym z miejsc odwiedzanych przez stację oraz konkursów, w których będzie można wygrać gadżety radia. Wieczorami Radio Złote Przeboje zaprosi słuchaczy do klubów, pubów i beach barów, gdzie zorganizuje Dyskoteki Radia Złote Przeboje z muzyką stacji.

Ponadto, w wakacyjnej ramówce Radia Złote Przeboje pojawi się znany kabareciarz Igor Kwiatkowski, który w skeczach "Igor Kwiatkowski All Excuse Me" w zabawny sposób opowie o urlopowych przyzwyczajeniach Polaków. Jego komentarze będzie można usłyszeć w porannym programie Radia Złote Przeboje między godz. 6:00 a 10:00.

Wakacyjna ramówka stacji startuje w poniedziałek, 25 czerwca br.
Więcej informacji: Zloteprzeboje.pl
--------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,
informujemy, że Państwa dane osobowe (adres e-mail i/lub imię i nazwisko oraz numer telefonu) znajdują się w bazie Działu komunikacji korporacyjnej Agory S.A. Dochowujemy wszelkich starań, aby zadbać o ich bezpieczeństwo. O naszym podejściu do ochrony danych osobowych mogą Państwo przeczytać w Polityce Transparentności Grupy Agora.
Jako administrator (Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-732, ul. Czerska 8/10) przetwarzamy Państwa dane w związku z wysyłką informacji prasowych dotyczących działalności Agory S.A. i spółek z Grupy Agora oraz zaproszeń na organizowane przez nas wydarzenia. Jeśli nie chcą Państwo, żebyśmy przetwarzali dane osobowe w tym celu, prosimy poinformować nas o tym, wysyłając maila na adres: [email protected].

Komentarze (1 - 1 z 1)

Fajnie jakby zrobili trasę koncertowa jak parę lat temu.
 0