Łukasz Szewczyk22.06.2018 (13:16)38

Polsat planuje uruchomić trzy nowe kanały TV

Grupa Polsat jeszcze w tym roku planuje poszerzyć portfolio o trzy nowe kanały tematyczne.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 38)

Przypominam, że Polsat jest nadawcą prywatnym. Działa po to, żeby zarabiać dla siebie pieniądze. Tylko po to i po nic więcej.

Można do woli biadolić, że na kanałach Polsatu nic ciekawego nie ma, narzekać na kiepski kontent i w ogóle, ale skoro te kanały tyle już lat funkcjonują, to znaczy, że zysk przynoszą. Skoro Polsat chce tworzyć nowe kanały, to znaczy, że wszystko dokładnie przekalkukował i doszedł do wniosku, że to będzie opłacalne. Nie zmienią tego wasze narzekania.

Nie jestem fanem Polsatu, w ogóle nie oglądam jego kanałów (gustuję w kontencie na dużo wyższym poziomie i podstawą są dla mnie kanały premium), ale nie można zaprzeczyć, że Polsat jest niedoścignionym mistrzem w robieniu interesów. Można się nabijać z tej telewizji i jej widzów, ale Polsat ZARABIA NA SIEBIE i tylko to się liczy u prywatnego nadawcy!
Grzegorz Wandałowicz 22.06.2018 (15:39:43)
 9  
na chu wam nowe kanały. macie czas ogladac te sieczkę. nie lepiej 50 dobrej jakości i zawartości, niż caly czas powtorki powtorek na poszczególnych kanalach
 11  
A kiedy Polsat liże tyłek Pis
 3  
Jakość Extra SD czyli coś pomiędzy 576p a 720p xD
 11  
jedyny cel to miejsce na emisje reklam
 13  
A ja nie oglądam lewackiego Polsatu. Polsat = pol satan. Tylko Narodowa, Patriotyczna i Konserwatywna TVP jest w stanie zaspokoić mój intelekt, finezyjny styl oraz uśpić moje koty.
A lewacki podszywacz może tylko boleśnie podrygiwać rytmie disco polo.
Idę się potarzać pod stołem i zapluć swojego laptopa.
Tyle W TEMACIE.
WIęcej tutaj nie zajrzę bo mój wyczulony na pisuar noc czuje, że zaraz się tutaj zrobi lewacki sracz.
Hodowca Vizira w kurniku popierajacy w ROADOMIU kukuryku 22.06.2018 (17:16:42)
 12  
Polsat news 2 hd nie będzie szybko, prędzej będzie superstacja hd. Mam nadzieję że polsat games będzie jak stary hyper albo kiedyś włoski fta gamę network czyli ogólnie o grach a nie tylko e-sport
 3  
Kolejne kanały których nikt nie będzie oglądał!
 14  
Jestem bardzo zadowolony (ukontentowany) z tego, że Polsat się rozmnaża. Lewackich kanałów nigdy nie za wiele, bo to jest słuszna droga do nawracania Polaków na prawidłowy tok myślenia. Konserwatywna ideologia nie ma przyszłości, przyszłość należy do lewactwa i nie ma znaczenia, czy PiSuarowi to się podoba czy nie. PiSuar jest po raz ostatni przy władzy, już nigdy nie wygra wyborów. Polska jeszcze będzie cywilizowanym krajem. PiSdzielcy są gatunkiem wymierającym i tego procesu już nie da się odwrócić, bo jest to proces naturalny. Niech żyje wolność, wolność i swoboda. Prawacy niech się wygłupiają, ale to my jesteśmy przyszłością ziemi, tej ziemi.

TYLE W TEMACIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
I teraz z przyjemnością zaśmieję się po lewacku: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahahahahahahahaha!!!! (sami liczcie ile tutaj jest razy ha)
hodowca lewaków popierający sracz w komentarzach 22.06.2018 (17:47:44)
 9  
Wincyj kanałuf
 3