Łukasz Szewczyk26.06.2018 (11:18)8

Mundial 2018 przed TV: Drugą porażkę Polaków oglądało ponad 13,6 mln widzów

Niedzielny mecz reprezentacji Polski pobił dotychczasowy rekord oglądalności piłkarskich mistrzostw świata w Rosji 2018.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 8 z 8)

Więcej polaków będzie śledzić porażkę pisuaru
Maciej z Roadmia popierający podłą zmianę 27.06.2018 (11:17:31)
 5  
A jeszcze więcej POrażkę-zakał tego kraju,czyli platfusów z tuSSkiem i Bulem na czele:)))
 5  
Powiedziałbym że w sensie futbolowym (bo to teraz na czasie) nasza totalna opozycja ma 11 napastników i żadnego obrońcy. Ze słabym, nieprzygotowanym przeciwnikiem są mocni i wygrywają, czasami przez zaskoczenie. Ale z silnym przeciwnikiem, nawet średniej klasy, dostają 11:0 bo nie mają żadnych argumentów na obronę, czyli obrońców. Umieją tylko atakować, jak trzeba pomyśleć i konstruktywnie coś zrobić to leżą i kwiczą, a widok jest żałosny.
 4  
Bravo, towarzyszu Kurski! Nacieszcie się mundialem, bo po mundialu czeka was wielki KLOPS! ;P
johnyB - ten prawdziwy 27.06.2018 (15:45:02)
 5  
Szkoda że do ataku Nawałka nie wysłał Gesslerowej z Wellman, mielibyśmy przynajmniej przewagę siłową.
 5  
No, no w "pięknym stylu" odpadliśmy z turnieju... tzw. blitz krieg... banda rozleklamowanych jełopów z trenerem na czele. A My no cóż, zazwyczaj żyjemy nadzieją, bo co chwilę ktoś kiwa i zdradza Nas... Może jednak uda się w najbliższych wyborach poprawić wynik Dobrej Zmiany...
 7  
Nic się nie stało Polacy, ale i nic się nie z mieni, dopóki ten PRL owski system edukacji, tłamszący talenty, niezależność i indywidualność nie zostanie rozpieprzony. Gdzie nie spojrzeć, to zakaz gry w piłkę, lemingi pragną spokoju i grzecznych chłopców, bohaterów oddaje się na zatracenie, za cenę ciepłej wody w kranie. Naród , tchórzy , ciot i wałachów zalanych niemieckim "browcem" , bez przemysłu, armii , edukacji i woli walki, do tego doprowadziła nas socjalistyczna ideologia i pragnienie "świętego spokoju". Wniosek , jaki naród, taka reprezentacja" i zostawcie tych chłopaków w spokoju , spójrzmy na samych siebie do jakiego upadku doprowadziliśmy Polskę. Niebawem zaleje nas fala obcych , której się gremialnie "cioteczki" nie oprzemy i to będzie spuścizna jaką zostawimy naszym dzieciom i wnukom.
 2  
Nawałka to jest wyżelowany playboy i na trenera się nie nadaje bo się na tym nie zna. Proponuję Jacka Magierę na jego miejsce bo chłop ma jaja i wie czego chce,a przede wszystkim na trenowaniu się zna.Po meczu z Kolumbią poczułem się potwornie oszukany PZPN tak samo jak Platforma Oszustów przez 8 lat kłamała,oszukiwała w sprawie świetnie rozwijającej się gospodarki jednocześnie bezkarnie kradnąc na gigantyczną skalę.Widzę tu ogromne podobieństwo PZPN do PO. W Polsce nie może istnieć organizacja o strukturach mafijnych znajdująca się ponad prawem RP. PZPN porównałbym do Nadzwyczajnej Kasty Sądowniczej, gdzieś głęboko w podziemiu ukryta jest następna kasta - lekarska.Jeśli PiS dalej będzie miękł i wycofywał się przed naprawą Rzeczypospolitej to przegra. Należy natychmiast energicznie zabrać się za te wszystkie Kasty PZPN ,Sądownictwo, tzw. lobby lekarskie itd ,nie patrząc czy się to podoba Niemcom , Żydom i Rosjanom. Dość już tego Państwa na niby.
 0