Łukasz Szewczyk28.06.2018 (13:06)3 komentarze

"Klika Pudelka" w nowej odsłonie w Telewizji WP (wideo)

Realizowana do tej pory on-line program "Klika Pudelka" trafi do ramówki Telewizji WP.
"Klika Pudelka"
W "Klice Pudelka" dziennikarze opowiadają o szczegółach najbardziej intrygujących tematów, tłumaczą kulisy show-biznesu i komentują w swój indywidualny, bezkompromisowy sposób to, co widzów interesuje najbardziej. Każdy odcinek programu w Internecie cieszył się średnio 230 tys. odtworzeń. Najpopularniejszy z nich osiągnął wynik ponad 900 tys. odtworzeń.
- "Klika Pudelka" to rozmowy bez ogródek o materiałach, które budzą największe zainteresowanie czytelników w sieci. Prezentujemy kulisy najgorętszych tematów i pokazujemy widzom redakcje serwisów show biznesowych od kuchni. To dzięki nim Klika Pudelka zyskała ogromną popularność i trafi również do Telewizji WP - mówi Aleksandra Pajewska, szefowa działu show biznes w Wirtualnej Polsce.


- W naszym studio TV produkujemy 13 cyklicznych formatów, które publikowane są na stronie głównej oraz w innych serwisach WP. Dążymy do synergii treści video online z telewizją linearną. Klika Pudelka dołącza więc do grona programów przystosowanych również dla widzów telewizji. Są to m.in.: Money. To się liczy i WP Express - dodaje Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP.

Formuła programu przeszła modyfikację, zmieniono również scenografię. Dodano m.in. legendarny symbol serwisu - neonowego Pudelka. Program prowadzi Aleksandra Pajewska wraz z dziennikarzami Pudelka i WP Gwiazdy: Sandrą Hajduk, Igorem Nowińskim, Patrykiem Chilewiczem, Michałem Dziedzicem, Patrycją Ceglińską, Karoliną Grabińską i Basią Żelazko.


Premierowe odcinki programu "Klika Pudelka" w niedziele o godz. 12.00 (od 1 lipca 2018 roku) na antenie Telewizji WP.

W premierowym odcinku w Telewizji WP dziennikarze będą rozmawiać m.in. o tym, jaką szansę na karierę w show biznesie mają piłkarze po mundialu, ślubach gwiazd: w tym Natalii Klimas i Miley Cyrus, kontuzji Radka Majdana oraz najgorętszych zdjęciach paparazzi ostatniego tygodnia.

Komentarze (1 - 3 z 3)

baaaaardzo męscy prowadzący ;)

dlaczego w portalach plotkarskich pracują głównie geje?
to śmieszne, gdy poczynania celebrytów komentują "redaktorzyny", którzy sami uważają się za "gwiazdeczki" :D
Nuuuuuuudy!
 0  
Ludzie to mają zryte łby by sprawy prywatne opisywać na fejsach czy innych wynalazkach. Glaca dobrze zrobił, że pojechał po tej wielce paniusi. Po co się wcina w nieswoje sprawy w dodatku jeśli post był prywatny? Totalna sieczka z mózgu. Była partnerka ma problem? Niech idzie do sądu, tyle w temacie...
 1  


dlaczego w portalach plotkarskich pracują głównie geje?
bo prawdziwi faceci nie zajmują się plotkowaniem jak @dojna zmiana??
;D

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 1