Łukasz Szewczyk29.06.2018 (13:24)8 komentarzy

Crime+Investigation Polsat HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, powiększa listę kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości o Crime+Investigation Polsat. Łącznie w ofercie operatora znajdują się już 124 kanały HD.
Siedziba UPC
Od piątku (29 czerwca 2018 roku) abonenci telewizji cyfrowej UPC Polska zyskali dostęp do kanału Crime+Investigation Polsat HD, który w ofercie operatora zastąpił wersję SD. Kanał dostępny jest na pozycji numer 405 w dekoderach Horizon oraz 117 w dekoderach Mediabox. Stacja dostępna jest w pakiecie Max.
Telewizja kryminalna Crime+Investigation zabiera widzów do świata autentycznych zbrodni, w poszukiwaniu prawdy, sprawiedliwości i lepszego zrozumienia zachowań przestępców. Każda podróż ma charakter osobisty i emocjonalny, bo głos w niej zabierają śledczy, specjaliści i osoby najbardziej dotknięte. W ramówce można znaleźć zarówno zagraniczne jak i polskie programy poświęcone najgłośniejszym sprawom kryminalnym, historiom prawdziwych przestępstw oraz kulisom pracy detektywów, laboratoriów kryminalnych oraz sądów. Pośród nowości programowych kanału Crime+Investigation Polsat w Polsce w ostatnim czasie znalazła się druga seria programu "Polskie zabójczynie", program dokumentalny "Wielkie śledztwa prokurator Clark" z udziałem oskarżycielki O.J. Simpsona, a także serial "Jestem mordercą", koprodukcja Crime+Investigation z platformą Netflix, w którym amerykańscy mordercy skazani na śmierć opowiadają swoje historie przed kamerami.

Komentarze (1 - 8 z 8)

MOGLI DODAC POLSAT DOKU HD
 19  
Eleven4
 12  
Czy moglibyście przestać nas ABONENTÓW informować o "podgrzewanych kotletach"? ,proszę dajcie nam znać o NOWYCH kanałach ,a najlepiej o dekoderach 4k i programach w tym systemie.pozdrawiam:)
 15  
Tylko znaczka HD nie ma.
 5  
Dokładnie nowe kanały a to tylko jako dodatek.... Są braki których nie nadrabiacie....
 14  
może jak podmienią wszystkie SD na HD to wprowadzą nowe kanały , bonie będą mieć wyjścia , hie hie
 6  
A kiedy VECTRA wreszcie dogada się z Cyfrowym Polsatem na temat kanałów HD i doda wreszcie brakujące kanały a konkretnie POLSAT SPORT NEWS HD , POLSAT SPORT FIGHT HD, TV4 HD, POLSAT FILM HD, POLSAT EXPLORER HD, POLSAT NATURE HD , ESKA TV HD kiedyś była w HD a teraz w SD szok to są kanały które powinny być już od dawna a VECTRA musi być w tyle za KONKURENCJĄ !!!! ABONENCI VECTRY CZEKAJĄ na te kanały w wersji HD ABONENCI UPC i wiele innych kablówek mają te kanały a VECTRA ma swoich abonentów w D U P I E to naprawdę jest kablówka totalne dno masakra !!!!
 3  
WOW!!!
 0