Łukasz Szewczyk02.07.2018 (11:08)brak komentarzy

Nowe twarze w obsadzie polskiego serialu kryminalnego telewizji AXN "Znaki"

Do obsady nowego serialu kryminalnego AXN dołączyli kolejni aktorzy. Na planie pojawili się Mirosław Kropielnicki, Mariusz Ostrowski, Rafał Cieszyński, Zbigniew Stryj i Paulina Gałązka.
Serial "Znaki" / ©AXN/Gosia Stasiewicz
Serial "Znaki" / ©AXN/Gosia Stasiewicz
Mirosław Kropielnicki gra Antoniego Paszke, burmistrza serialowych Sowich Dołów. W rolę biznesmena Targosza wciela się Mariusz Ostrowski. Grana przez niego postać to lokalny patriota, który planuje dużą inwestycję w małej górskiej miejscowości. Widzowie z

Z kolei Rafał Cieszyński gra Romana Śmigielskiego, nowego księdza w Sowich Dołach, który odbiega od stereotypowego obrazu duchownego. W rolę byłego komendanta Sowich Dołów, Dzikowskiego, wciela się Zbigniew Stryj. Grana przez niego postać to także trener w miejscowym klubie sportowym.
W "Znakach" widzowie zobaczą również Paulinę Gałązkę. Postać, w którą się wciela to miejscowa dziewczyna, Dorota, znajdująca się pod opieką Jonasza (w tej roli Andrzej Mastalerz), lokalnego mistyka.

Na ekranie widzowie zobaczą ich obok m.in. Andrzeja Konopki, Heleny Sujeckiej, Andrzeja Mastalerza i Heleny Englert.

"Znaki" to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

Za reżyserię serialu odpowiadają Jakub Miszczak i Marcin Ziębiński.

Premiera serialu planowana jest na jesień 2018 roku na antenie AXN.